Plugins - Jetpack by WordPress.com - Development (trunk) - en to bg translation catalogue (1700 entries)

en:  (Opens in new window)
bg: (Отваря се в нов прозорец)

[ctx: "wp jetpack module activate" is a command - do not translate]
en: %s is not active. You can activate it with "wp jetpack module activate %s"
bg: %s не е активен. Можете да го активирате с "wp jetpack module activate %s"

[ctx: "wp jetpack status full" is a command - do not translate]
en: View full status with 'wp jetpack status full'
bg: Вижте цялото състояние чрез извикване на команда 'wp jetpack status full'

en: # of Tweets Shown (1 to 20):
bg: # Tweets за показване (1 to 20):

en: %(number)s View | %(number)s Views
bg[0]: %(number)s Преглед
bg[1]: %(number)s Прегледа

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
bg[0]: %1$d артикул от меню с храна
bg[1]: %1$d артикули от меню с храна

en: %1$s %2$s Views
bg: %1$s %2$s преглеждания

en: %1$s (%2$s) thinks you may be interested in the following post:
bg: %1$s (%2$s) смята, че може да имате интерес към следната публикация:

[ctx: %1$s = "Click here" in an HTML link]
en: Sure thing. %1$s to add a new text box, textarea, radio, checkbox, or dropdown field.
bg: Разбира се. %1$s за да добавите ново текстово поле, многоредов текст, радио бутон, поле с отметка или падащо меню.

[ctx: %1$s = "Feedback" in an HTML link]
en: Yep, you can read your feedback at any time by clicking the "%1$s" link in the admin menu.
bg: Да, можете да прочетете обратната си връзка по всяко време като натиснете връзката "%1$s" от менюто в администраторския панел.

[ctx: %1$s = blog name]
en: %1$s Sidebar
bg: %1$s странична лента

[ctx: %1$s = deactivation URL, %2$s = "Deactivate {list of Jetpack module/feature names}]
en: If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating this feature</a>. | If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating these features</a>.
bg[0]: Ако сайтът ви не е публично достъпен обмислете <a href="%1$s" title="%2$s">изключване на този модул</a>.
bg[1]: Ако сайтът ви не е публично достъпен обмислете <a href="%1$s" title="%2$s">изключване на тези модули</a>.

en: %1$s and %2$s
bg: %1$s и %2$s

en: %1$s at %2$s
bg: %1$s в %2$s

en: %1$s is a powerful markup language for writing complex mathematical equations and formulas.
    		Jetpack combines the power of %1$s and the simplicity of WordPress to give you the ultimate
    		in math blogging platforms. Use $latex your latex code here$ or [latex]your latex code here[/latex]
    		to include  in your posts and comments. Enjoy all sorts of options and embrace your inner nerd.
bg: %1$s е мощен език за писане на сложни матемитически уравнения и формули.
    Jetpack комбинира силата на %1$s и простотата на WordPress, за да ви предложи максимума в математическите блог платформи. Използвайте $latex пишете код тук$ или [latex]пишете код тук[/latext] за да го включите в публикациите и коментарите си. Насладете се на всякакви опции и открийте ученолюбивия в себе си.

en: %1$s on %2$s
bg: %1$s по %2$s

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Deactivate %l
bg: Изключване на %l

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Like your site's RSS feeds, %l allows access to your posts and other content to third parties. | Like your site's RSS feeds, %l allow access to your posts and other content to third parties.
bg[0]: Подобно на вашия RSS feed, %l позволява достъп до публикациите ви и друго съдъжание на трети страни.
bg[1]: Подобно на вашия RSS feed, %l позволяват достъп до публикациите ви и друго съдъжание на трети страни.

en: %s (Required)
bg: %s (задължително)

en: %s Error
bg: %s Грешка

en: %s has already been whitelisted
bg: %s вече е в позволения списък.

en: %s has been activated.
bg: %s беше активирана.

en: %s has been deactivated.
bg: %s беше деактивирана.

en: %s has been whitelisted.
bg: %s беше добавен в списъка позволени.

en: %s is not a valid command.
bg: %s не е валидна команда.

en: %s is not a valid module.
bg: %s не е валиден модул.

en: %s is required
bg: Полето %s е задължително.

en: %s must be an alphanumeric string.
bg: %s трябва да е от буквено-цифров вид

en: %s option reset
bg: Нулирана настройка %s

en: %s px
bg: %s пиксела

en: %s requires a valid email address
bg: Полето %s изисква валиден имейл адрес.

en: %s requires at least one selection
bg: %s изисква поне един избран елемент

en: %s username:
bg: Потребителско име в %s:

en: %s wants to access your site&#8217;s data.  Log in to authorize that access.
bg: %s иска достъп до данните на сайта ви. Влезте, за да позволите достъпа.

en: &laquo; Previous
bg: &laquo; Предишни

en: &larr; Older Comments
bg: &larr; По-стари коментари

en: &mdash; Select &mdash;
bg: &mdash; Избор &mdash;

[ctx: 'get', 'delete', and 'update' are commands - do not translate.]
en: Above are your options. You may 'get', 'delete', and 'update' them.
bg: Горе е списък с настройките. Можете да ги прегледате (команда 'get'), изтриете (команда 'delete') и обновите (команда 'update').

[ctx: 'list' and 'clear' are commands and should not be translated]
en: You can also 'list' or 'clear' the whitelist.
bg: Можете и да 'list' или 'clear' списъка за списък и изтриване.

[ctx: 'wp jetpack options' is a command - do not translate.]
en: Type 'wp jetpack options' for more info.
bg: Въведете 'wp jetpack options' за повече информация.

en: (at most 10)
bg: (най-много 10)

en: (modified %s ago)
bg: (променен преди %s)

en: (no title)
bg: (без заглавие)

en: (required)
bg: (задължително)

[ctx: 1: User Name, 2: Service Name (Facebook, Twitter, ...)]
en: %1$s on %2$s
bg: %1$s в %2$s

en: 3999 Mission Boulevard,
    San Diego CA 92109
bg: Мишън Булевард 3999,
    Сан Диего, Калифорния 92109

en: 404 error page
bg: Страница за грешка 404

en: 50 community members
bg: 50 членове на общността

en: <a class="button-primary" href="%s">Activate Now</a>
bg: <a class="button-primary" href="%s">Активиране</a>

en: <a class="button-primary" href="%s">Activate Now</a> or <a href="%s" >return to previous page</a>.
bg: <a class="button-primary" href="%s">Активиране</a> или <a href="%s" >връщане към предишната страница</a>.

en: <a href="%s" target="_blank">Learn more</a> about these options.
bg: <a href="%s" target="_blank">Повече</a> за настройките.

en: <b>%</b> Replies
bg: <b>%</b> отговора

en: <b>1</b> Reply
bg: <b>1</b> отговор

en: <p><a href="%1$s" title="Opt in to WordPress.com Site Management" >Activate Site Management</a> to manage multiple sites from our centralized dashboard at wordpress.com/sites. <a href="%2$s" target="_blank">Learn more</a>.</p><a href="%1$s" class="jp-button">Activate Now</a>
bg: <p><a href="%1$s" title="Вход в управлението на WordPress.com">Включване на управление на сайтове</a> за да управлявате множество сайтове от централизирано табло на wordpress.com/sites. <a href="%2$s" target="_blank">Научете повече</a>.</p><a href="%1$s" class="jp-button">Включване</a>

en: <span class="entry-gallery">&laquo; <a href="%1$s" title="Back to %2$s" rel="gallery">Back to Gallery</a></span>
bg: <span class="entry-gallery">&laquo; <a href="%1$s" title="Обратно към %2$s" rel="gallery">Обратно към галерията</a></span>

en: <span class="meta-nav">&laquo;</span> Older
bg: <span class="meta-nav">&laquo;</span> по-стари

en: <span>%d</span> bloggers like this:
bg: <span>%d</span> блогъра харесват това:

en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
bg: <span>Автор:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: <strong>%s</strong> is not an allowed embed site.
bg: <strong>%s</strong> не е позволен сайт за вграждане.

en: <strong>Jetpack is activated!</strong> Each site on your network must be connected individually by an admin on that site.
bg: <strong>Jetpack е активиран!</strong> Всеки сайт от мрежата ви трябва да бъде свързан по отделно от някой от администраторите му.

en: <strong>You failed to correctly answer the math problem.</strong>  This is used to combat spam when the Protect API is unavailable.  Please use your browser's back button to return to the login form, press the "refresh" button to generate a new math problem, and try to log in again.
bg: <strong>Не отговорихте правилно на математическата задача.</strong>  Тя се ползва за борба със спам, когато Protect API не е налично. Моля, ползвайте бутона Обратно на вашия браузър за да се върнете във формата за вход, натиснете бутона за презареждане за да генерирате нова математическа задача и пробвайте пак.

en: A WordPress.com account is required to access this site. Click the button below to sign in or create a free WordPress.com account.
bg: Необходим Ви е профил в WordPress.com за да влезете в сайта. Натиснете бутона по-долу за вход или за създаване на безплатен профил в WordPress.com.

en: A few catchy words to motivate your readers to comment
bg: Няколко думи, които да подтикнат посетителите ви да коментират

en: A known issue.
bg: Известен проблем.

en: A post or page is updated
bg: Публикацията или страницата са обновени

en: A problem with your XMLRPC file.
bg: Проблем с вашия XMLRPC файл.

en: A simple widget that displays social media icons.
bg: Джаджа, показваща икони на социални мрежи.

en: A theme conflict.
bg: Проблем с темата.

en: A widget in your sidebar allows visitors to subscribe to your site so that they receive an email
    		each time you publish new content. Your visitors can also subscribe to a post's comments to keep up with the conversation.
bg: Джаджа в страничната лента, която позволява на посетителите ви да се абонират за сайта ви, така че да получават писмо всеки път когато публикувате нова статия. Посетителите ви могат да се абонират и към коментари към публикация, за да следят разговора.

en: Action cancelled. Have a question?
bg: Прекъснато действие. Имате въпрос?

en: Activate
bg: Включване

en: Activate Akismet
bg: Активиране на Akismet

en: Activate Google Analytics
bg: Активиране на Google Анализ

en: Activate Jetpack Manage
bg: Активиране на Jetpack Manage

en: Activate Protect
bg: Включване на Protect

en: Activate SEO Tools
bg: Активиране на SEO инструментите

en: Activate Site Management and JSON API
bg: Включване на Управление на Сайт и JSON API

en: Activate Site Stats
bg: Активиране статистиката на сайта

en: Activate this module to use the advanced SEO tools.
bg: Активирайте този модул за да използвате разширените SEO инструменти.

en: Activating recommended features…
bg: Активиране на препоръчителните функции...

en: Active
bg: Активен

en: Add
bg: Добавяне

en: Add Contact Form
bg: Добавяне на форма за контакти

en: Add Many Items
bg: Добавяне на артикули

en: Add Menu Item
bg: Добавяне на артикул

en: Add New
bg: Добавяне на нов

en: Add New Comic
bg: Добавяне на нов комикс

en: Add New Menu Item Label
bg: Добавяне на етикет на артикул

en: Add New Menu Section
bg: Добавяне на нова секция в менюто

en: Add New Project
bg: Добавяне на нов проект

en: Add New Project Tag
bg: Добавяне на нов етикет на проект

en: Add New Project Type
bg: Добавяне на нов тип проект

en: Add New Testimonial
bg: Добавяне на нова препоръка

en: Add One Item
bg: Добаване на артикул

en: Add These New Menu Items
bg: Добавяне на тези нови артикули

en: Add a new field
bg: Добавяне на ново поле

en: Add a new service
bg: Добавяне на нова услуга

en: Add an email signup form to allow people to subscribe to your blog.
bg: Добавяне на формуляр за абониране на посетители за блога ви по електронна поща.

en: Add another option
bg: Добавяне на друга опция

en: Add as many custom widgets as you like by dragging and dropping and customize each to fit your needs,
    		including, Twitter streams, Facebook like boxes, custom images, Gravatars, tiled galleries, recent posts,
    		or social icons.
bg: Добавяйте колкото джаджи искате като ги завлачите и персонализирайте всяка според нуждите си, включително Twitter потоци, Facebook списък с харесващи, произволни картинки, Gravatar-и, галерии, скорошни публикации или социални икони.

en: Add logo
bg: Добавяне на лого

en: Add or remove Labels
bg: Добавяне или премахване на етикети

en: Add or remove tags
bg: Добавяне или премахване на етикети

en: Add sharing buttons to your blog and allow your visitors to share posts with their friends.
bg: Добавете бутони за споделяне към вашия блог и позволете на посетителите да споделят страници с техните приятели.

en: Add this form to my post
bg: Добавяне на формата към публикацията ми

en: Add to or replace your theme's CSS including mobile styles, LESS, and SaSS.
    		Includes syntax coloring, auto-indentation, and immediate CSS validation.
bg: Добавяйте или подменяйте CSS стиловете на темата си, включително мобилни стилове, LESS и SaSS. Включва оцветяване на синтаксиса, автоматично встъпление и валидация на CSS в реално време.

en: Add-on
bg: Добавка

en: Add-on CSS <b>(Recommended)</b>
bg: Добавен CSS <b>(препоръчва се)</b>

en: Additional data:
bg: Допълнителна информация:

en: Address:
bg: Адрес:

en: Adjust your Comments form with a clever greeting and color-scheme.
bg: Настройте формуляра за коментари с остроумно приветствие и цветова схема.

en: Admin bar
bg: Администраторска лента

en: Advanced.  If this option is checked, you must include these files in your theme manually for the sharing links to work.
bg: За напреднали. Ако е включена тази опция, трябва да добавите ръчно тези файлове във темата, за да може да работят връзките за споделяне.

en: Advertisements
bg: Реклами

en: Akismet can help to keep your blog safe from spam!
bg: Akismet подпомага предпазването от спам!

en: Album
bg: Албум

en: All
bg: Всички

en: All Comics
bg: Всички комикси

en: All Menu Item Labels
bg: Всички етикети на артикул от меню

en: All Menu Sections
bg: Всички секции в меню

en: All Project Tags
bg: Всички етикети на проекти

en: All Project Types
bg: Всички типове проекти

en: All Projects
bg: Всички проекти

en: All Testimonials
bg: Всички препоръки

en: All author pages
bg: Всички авторски страници

en: All category pages
bg: Всички страници на категории

en: All date archives
bg: Всички архиви по дата

en: All modules activated!
bg: Всички модули са активирани!

en: All modules activated.
bg: Всички модули са активирани.

en: All modules deactivated!
bg: Всички модули са деактивирани!

en: All pages
bg: Всички страници

en: All plugins are up-to-date. Awesome work!
bg: Всички разширения са обновени. Добра работа!

en: All posts
bg: Всички статии

en: All tag pages
bg: Всички станици на етикети

en: All taxonomy pages
bg: Всички страници за таксономия

en: Allow individual site administrators to manage their own connections (connect and disconnect) to <a href="//wordpress.com">WordPress.com</a>
bg: Позволете на администраторите на под-сайтовете да редактират техните свързани профили (да свързват и развързват) с <a href="//wordpress.com">WordPress.com</a>

en: Allow visitors to use their WordPress.com, Twitter, or Facebook accounts when commenting on
    		your site. Jetpack will match your site's color scheme automatically (but you can adjust that).
bg: Позволете на посетителите си да използват WordPress.com, Twitter или Facebook профилите си когато пишат коментари. Jetpack се приспособява към цветовата ви схема автоматично (но можете да го донастроите).

en: Allow your readers to show their appreciation for your posts and other content. Likes show up
    		below each post and your readers will also be able to review their liked posts from WordPress.com.
bg: Позволете на читателите си да изразят благодарността си за публикациите ви и останалия ви труд. Харесванията се показват под всяка статия и читателите ви ще могат да видят харесваните от тях статии на WordPress.com.

en: Alphabetical
bg: По азбучен ред

en: Alternate text:
bg: Алтернативен текст:

en: An <span>Automattic</span> Airline
bg: Авиолиния от <span>Automattic</span>

en: An API key is needed for Protect.
bg: Нужен е API ключ за Protect.

en: An active access token must be used to retrieve post counts.
bg: За получаване на броя публикации се изисква активен ключ за достъп.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
bg: Връзката с Jetpack трябва да бъде настроена от администратор на блога.

en: An administrator of this site can take Jetpack out of Safe Mode.
bg: Администраторът на този сайт може да извади Jetpack извън Безопасен режим.

en: An error has been encountered.
bg: Възникна грешка

en: An error occurred creating your new sharing service - please check you gave valid details.
bg: Възникна грешка при създаване на вашата услуга за споделяне - моля, проверете въвдените данни.

en: An error occurred fetching the remote data.
bg: Възникна грешка при повикването на данните.

en: An error occurred while downloading blog information
bg: Възникна грешка при изтегляне на информацията за блога

en: An error occurred while downloading blog posts list
bg: Възникна грешка при теглене на списъка с публикациите от блога

en: An error occurred. Please try again later.
bg: Възникна грешка. Моля опитайте по-късно.

en: An incompatible plugin.
bg: Несъвместимо разширение.

en: An invalid request was made. This normally means that something intercepted or corrupted the request from your server to the Jetpack Server. Try again and see if it works this time.
bg: Невалидна заявка. Това означава че нещо е счупило вашата заявка към сървъра на Jetpack. Опитайте отново.

en: An unknown error occurred during installation
bg: Възникна неясна грешка при инсталацията

en: Answer a short survey to let us know how we&#8217;re doing and what to add in the future.
bg: Попълнете кратка анкета за да ни кажете как се справяме и какво да добавим вбъдеще.

en: Aperture
bg: Апертура

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
bg: Извиняваме се, но не бяха открити резултати в архива. Опитайте чрез търсене да откриете свързана публикация.

en: Archive page
bg: Страница с архив

en: Are you sure you want to exit the form editor without saving?  Any changes you have made will be lost.
bg: Сигурни ли сте, че искате да напуснете без да запишете? Всички промени ще бъдат изгубени.

en: Are you sure you want to stop Publicizing posts to this connection?
bg: Сигурни ли сте, че искате да спрете да разгласявате публикации към тази връзка?

en: Are you sure? Modifying this option may disrupt your Jetpack connection.  Type "yes" to continue.
bg: Сигурни ли сте? Промяната на тази настройка може да прекъсне връзката ви с Jetpack. Въведете "yes", за да продължите.

en: Are you sure? This cannot be undone. Type "yes" to continue:
bg: Сигурни ли сте? Това не може да се върне. Напишете "да" за да продължите:

en: Artist
bg: Изпълнител

en: Attachment Page
bg: Страницата за файла

en: Author Bio
bg: Биография на автора

en: Authorize applications and services to securely connect to your site. Developers can use WordPress.com's OAuth2
    		authentication system and WordPress.com REST API to manage and access your site's content.
bg: Позволете на приложения и услуги да се свързват сигурно със сайта ви. Разработчици биха могли да ползват системата за автентикация OAuth2 и REST API на WordPress.com за да управляват и достъпват съдържанието на сайта ви.

en: Authors
bg: Автори

en: Automatically optimize your site for mobile. Jetpack's mobile theme uses the header image,
    		background, and widgets from your current theme. Post format support means your photos and galleries
    		will also look fantastic.
bg: Автоматично оптимизиране на сайта ви за мобилни устройства. Мобилната тема на Jetpack използва заглавната картинка, фона и джаджите на темата ви. Поддръжката на формати публикации осигурява фантастично изобразяване на снимките и галериите ви.

en: Automatically proofread content when:
bg: Автоматично преглеждане на съдържание, когато:

en: Automatically share and promote newly published posts to Facebook, Twitter, Tumblr, Google+, Path,
    		and LinkedIn. You can add connections for yourself or for all users on your site.
bg: Автоматично споделяне и промотиране на нови публикации във Facebook, Twitter, Tumblr, Google+, Path и LinkedIn. Можете да свържете сайта със собствения си профил или посетителите ви да свържат техните.

en: Autoplay video on page load
bg: Видеото да тръгва автоматично при зареждане на страницата

en: Autosave encountered an unexpected error
bg: Автоматичното запаметяване беше неуспешно

en: Available Modules:
bg: Налични модули:

en: Available Services
bg: Налични услуги

en: Avatar Size (px):
bg: Размер на аватар (в пиксели):

en: Back to Plan Setup
bg: Обратно към настройване на плана

en: Background color
bg: Цвят на фона

en: Be sure to click "Update Profile" at the bottom of the screen to save your changes.
bg: Уверете се, че сте натиснали "Обновяване на профила" най-долу на страницата, за да запишете промените.

en: Before you hit Publish, please refresh the following connection(s) to make sure we can Publicize your post:
bg: Преди да публикувате, моля обновете следните връзки, за да е сигурно че разгласяването на публикацията ви е възможно:

en: Better results on search engines and social media.
bg: По-добри резултати в търсещите машини и социалните медии.

en: Bias Language
bg: Терминологичен език

en: Bing Webmaster Center
bg: Bing център за администратори

en: Bio:
bg: Биография:

en: Black
bg: Черна

en: Blog Archives
bg: Архиви

en: Blog Stats
bg: Статистики на блога

en: Blog Subscriptions
bg: Абонаменти за блога

en: Blog URL:
bg: URL на блога

en: Blog follow email text
bg: Текст на писмото за абонамент към блога

en: Blue
bg: Сини

en: Border Color (hex):
bg: Цвят на рамката (шестнадесетичен код):

en: Bring the power of the WordPress.com cloud to your self-hosted WordPress. Jetpack enables you to connect your blog to a WordPress.com account to use the powerful features normally only available to WordPress.com users.
bg: Дава силата на WordPress.com за сайтове на WordPress на собствен хостинг. Jetpack дава възможност да свържете блога си с WordPress.com профил и да използвате мощни средства, които иначе са налични само за потребители на WordPress.com.

en: Button style
bg: Стил на бутона

en: By adding a contact form, your readers will be able to submit feedback to you. All feedback is automatically scanned for spam, and the legitimate feedback will be emailed to you.
bg: Чрез добавяне на форма за контакт, вашите потребители ще могат да ви изпращат обратна връзка. Всяка обратна връзка се проверява за спам преди да ви се изпрати по имейл.

en: CSS Revisions
bg: Ревизии на CSS кода.

en: CSS Stylesheet Editor
bg: Редактор на CSS

en: Camera
bg: Камера

en: Can I add more fields?
bg: Мога ли да добавя още полета?

en: Can I send a notification to more than one person?
bg: Да се изпращат ли известия до повече от един човек?

en: Can I view my feedback within WordPress?
bg: Мога ли да прегледам обратната си връзка в WordPress?

en: Cancel
bg: Отказ

en: Cancel reply
bg: Отказ

en: Cannot deal with cookie redirects, as headers are already sent.
bg: Не може да се постави cookie, тъй като хедърите на сайта вече са изпратени.

en: Cannot load blog information at this time.
bg: В момента не може да се зареди информация за блога.

en: Cannot load blog posts at this time.
bg: В момента не могат да се заредят публикациите от блога.

en: Cannot parse URL %s
bg: Не може да се анализира URL %s

en: Cannot use global flag on non-multisites
bg: Не може да се използва глобален флаг за самостоятелен сайт

en: Caption:
bg: Заглавие:

en: Category
bg: Категория

en: Center
bg: Център

en: Change logo
bg: Смяна на лого

en: Change whether your visitors can subscribe to your posts or comments or both.
bg: Промяна дали посетителите да могат да се абонирет за публикации, коментари или и двете.

en: Chart stats by
bg: Графика със статистики по

en: Check for Spam
bg: Проверка за спам

en: Check the box above to record each new set of posts loaded via Infinite Scroll as a page view in Google Analytics.
bg: Изберете полето с отметка горе, за да записвате всяка нова група публикации, заредени с безкрайно превъртане (scroll) като преглеждане на страница в Google Analytics.

en: Check to load posts as you scroll. Uncheck to show clickable button to load posts
bg: Изберете за да зареждане публикациите докато прелиствате. Изключете за да виждате бутон, който да се натисне, за да заредите още публикации.

en: Checkbox
bg: Поле за отметка

en: Checkbox with Multiple Items
bg: Отметка с множество елементи

en: Checking
bg: Проверяване

en: Choose Images
bg: Избор на изображения

en: Choose from the most used Labels
bg: Избиране от най-използваните етикети

en: Choose from the most used tags
bg: Избор от най-често използваните етикети

en: Choose logo
bg: Избор на лого

en: Circles
bg: Кръгове

en: Cleared all whitelisted IPs
bg: Всички позволени IP адреси са изтрити.

en: Clich&eacute;s
bg: Клишета

en: Clichés
bg: Клишета

en: Click here
bg: Натиснете тук

en: Click to Press This!
bg: Натиснете, за да споделите в Press This!

en: Click to autoplay the presentation!
bg: Натиснете за автоматично стартиране на презентацията!

en: Click to email this to a friend
bg: Натисни, за да изпратиш по и-мейл

en: Click to print
bg: Натиснете, за да отпечатате

en: Click to share on %s
bg: Натиснете, за да споделите в %s

en: Click to share on Facebook
bg: Споделяне във Facebook

en: Click to share on Google+
bg: Натиснете, за да споделите в Google+

en: Click to share on LinkedIn
bg: Натиснете, за да споделите в LinkedIn

en: Click to share on Pinterest
bg: Натиснете, за да споделите в Pinterest

en: Click to share on Pocket
bg: Натиснете, за да споделите в Pocket

en: Click to share on Reddit
bg: Натиснете, за да споделите в Reddit

en: Click to share on Tumblr
bg: Натиснете, за да споделите в Tumblr

en: Click to share on Twitter
bg: Натиснете, за да споделите в Twitter

en: Click to share on WhatsApp
bg: Щракнете за споделяне в WhatsApp

en: Click to view detailed stats.
bg: Натиснете за подробна статистика.

en: Click to view slideshow.
bg: Натиснете тук за да видите презентацията.

en: Close
bg: Затваряне

en: Color Scheme
bg: Цветова схема

en: Comic
bg: Комикс

en: Comic draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview comic</a>
bg: Черновата на комикса е обновена. <a target="_blank" href="%s">Преглеждане на комикса</a>

en: Comic published. <a href="%s">View comic</a>
bg: Комиксът е публикуван. <a href="%s">Преглеждане на комикса</a>

en: Comic restored to revision from %s
bg: Комиксът е върнат до ревизия от %s

en: Comic saved.
bg: Комиксът е записан.

en: Comic scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview comic</a>
bg: Комиксът е насрочен за: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Преглеждане на комикса</a>

en: Comic submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview comic</a>
bg: Комиксът е изпратен за преглед. <a target="_blank" href="%s">Преглеждане на комикса</a>

en: Comic updated.
bg: Комиксът е обновен.

en: Comic updated. <a href="%s">View comic</a>
bg: Комиксът е обновен. <a href="%s">Преглеждане на комикса</a>

en: Comics
bg: Комикси

en: Comics list
bg: Списък с комикси

en: Comics list navigation
bg: Навигация на списъка с комикси

en: Comment
bg: Коментар

en: Comment cache problem?
bg: Проблем с кеша на коментара?

en: Comment follow email text
bg: Текст на писмото за абонамент към коментари

en: Comment navigation
bg: Навигация в коментарите

en: Commenting as %s
bg: Коментирате като %s

en: Comments
bg: Коментари

en: Comments are not allowed.
bg: Не са позволени коментари

en: Comments on this post are closed.
bg: Коментарите за тази публикация са изключени.

en: Community
bg: Общност

en: Community Widget
bg: Джаджа за общност

en: Compare Plans
bg: Сравнение на плановете

en: Complex Phrases
bg: Сложни фрази

en: Config
bg: Конфигурация

en: Configure
bg: Настройки

en: Configure %s
bg: Конфигуриране на %s

en: Configure Google Analytics
bg: Конфигуриране на Google Анализ

en: Configure Google Analytics settings.
bg: Конфигуриране на настройките на Google Анализ.

en: Configure Site SEO
bg: Настройки на SEO за сайта

en: Configure your Security Scans
bg: Настройка на сканирането за сигурност

en: Confirm Safe Mode
bg: Потвърждаване на Безопасен режим

en: Connect
bg: Свързване

en: Connect and share your posts on %s
bg: Свържете и споделяйте вашите публикации в %s

en: Connect to
bg: Свързване към

en: Connect to WordPress.com
bg: Свържете се с WordPress.com

en: Connect to WordPress.com (free) to get started!
bg: Свържете се с WordPress.com (безплатно) за да започнете!

en: Connect to WordPress.com to get started
bg: Свържете се с WordPress.com за да започнете

en: Connect your blog to popular social networking sites and automatically share new posts with your friends.
bg: Свързване на вашия блог с популярни социални мрежи и автоматично споделяне на публикации с приятелите ви.

en: Connected
bg: Свързан

en: Connected as:
bg: Свързан като:

en: Contact Form
bg: Форма за контакти

en: Contact Form URL:
bg: Адрес на формата за контакти:

en: Contact Info & Map
bg: Информация за контакти и карта

en: Content Options
bg: Настройка на съдържанието

en: Continue &rarr;
bg: Напред &rarr;

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
bg: Има още <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Convert to Comic
bg: Превръщане в комикс

en: Convert to Post
bg: Превръщане в публикация

en: Copyright
bg: Авторско право

en: Could not confirm safe mode.
bg: Безопасният режим не може да бъде изпълнен.

en: Could not obtain a VideoPress upload token. Please try again later.
bg: Не беше намерен VideoPress token за качване. Моля опитайте отново.

en: Could not start a new full sync
bg: Не може да се стартира ново пълно синхронизиране

en: Could not start a new full sync with modules: %s
bg: Не може да бъде стартирана нова пълна синхронизация с модули: %s

en: Count the page views of registered users who are logged in.
bg: Включване броя посещения от регистрирани потребители.

en: Create Share Button
bg: Създаване на бутон за споделяне

en: Create simple contact forms without any coding. You can have multiple forms and when
    		a user submits it, their feedback will be emailed directly to you. If Akismet is active, submissions will be
    		automatically filtered for spam.
bg: Създавайте прости форми за контакт без писане на код. Можете да създадете няколко такива и ако потребител ги попълни, обратната му връзка ще ви бъде изпратена по електронна поща. Ако имате активен Akismet, писмата ще бъдат автоматично преглеждани за спам.

en: Currently Reading
bg: Четени в момента

en: Custom
bg: Собствено

en: Custom CSS
bg: Персонализация на CSS

en: Custom CSS Stylesheet
bg: Персонализиран CSS Stylesheet

en: Custom Email Address
bg: Собствен имейл адрес

en: Custom Message:
bg: Персонализирано съобщение:

en: Custom field deleted.
bg: Потребителските полета са изтрити.

en: Custom field updated.
bg: Потребителското поле е обновено.

en: Customer Name
bg: Име на клиента

en: Customer Testimonials
bg: Клиентски препоръки

en: Customers on paid plans also benefit from unlimited backups of your entire site, spam protection, malware scanning, and automated fixes.
bg: Клиентите на платените планове също така се ползват с неограничени резервни копия на сайта, защита срещу спам, зловреден софтуер за сканиране и автоматизирани поправки.

en: Customize
bg: Настройки

en: Customize Testimonials Archive
bg: Персонализиране на архива с препоръки

en: DOWN
bg: Надолу

en: Daily Archives: %s
bg: Архив по дни: %s

en: Daily archives
bg: Дневен архив

en: Dark
bg: Тъмна

en: Dashboard
bg: Табло

en: Date
bg: Дата

en: Day
bg: Ден

en: Days
bg: Дни

en: Deactivate
bg: Изключване

en: Debug
bg: Отстраняване на грешки

en: Debug Info
bg: Информация за отстраняване на грешки

en: Debug Jetpack for more information.
bg: Дебъгване на Jetpack за повече информация

en: Default
bg: По подразбиране

[ctx: Default label for new HTML form field in contact form builder]
en: New Field
bg: Ново поле

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
bg: Първа опция

en: Delete
bg: Изтриване

en: Delete Permanently
bg: Изтриване завинаги

en: Delete Post by Email address
bg: Изтриване на Публикация по Имейл адрес

en: Delete custom sharing service.
bg: Изтрива на собствената услуга за споделяне.

en: Delete this item permanently
bg: Изтриване завинаги

en: Deleted option: %s
bg: Изтрита настройка: %s

en: Description
bg: Описание

en: Detailed information
bg: Детайлна информация

en: Detailed stats and traffic tools to help your site grow
bg: Подробни статистики и инструменти за трафика за да помогнем сайта ви да се разраства

en: Diacritical Marks
bg: Акценти/ударения на букви

en: Disable CSS and JS
bg: Изключване на CSS и JS

en: Disable Post By Email
bg: Изключване на Публикуване по имейл

en: Disabled
bg: Изключен

en: Disconnect
bg: Разкачане

en: Disconnect Jetpack
bg: Разкачане на Jetpack

en: Disconnecting Jetpack
bg: Разкачете Jetpack

en: Dismiss this notice
bg: Скриване на известието

en: Dismiss this notice.
bg: Скриване на известието.

en: Display Header Text
bg: Показване на заглавен текст

en: Display WordPress Posts
bg: Показване на публикации от WordPress

en: Display a Google+ Badge to connect visitors to your Google+
bg: Показване на Google+ значка за насочване на посетителите към вашия Google+ профил

en: Display a countdown to a certain date.
bg: Показва брояч (обратно броене) до определена дата

en: Display a map with your location, hours, and contact information.
bg: Показване на местоположението ви, часа и информация за връзка с вас.

en: Display a mini version of your Gravatar Profile
bg: Показване на мини версия на профила ви в Gravatar.

en: Display a photo gallery or slideshow
bg: Показване на галерия от снимки или слайдшоу

en: Display all authors (including those who have not written any posts)
bg: Показване на всички автори (включително и тези, които не са написали нищо)

en: Display all your gallery pictures in a cool mosaic.
bg: Подреждане на снимките в галерията в красива мозайка.

en: Display an image in your sidebar
bg: Показване на изображение в страничната лента

en: Display an official Twitter Embedded Timeline widget.
bg: Показване на официалната джаджа за времева линия на Twitter.

en: Display as:
bg: Показване като:

en: Display author
bg: Показване на автора

en: Display blogs authors with avatars and recent posts.
bg: Показване на авторите в блога със аватари и скорошни публикации.

en: Display categories
bg: Показване на категории

en: Display date
bg: Показване на датата

en: Display featured images
bg: Показване на включените изображения

en: Display images in full-size carousel slideshow.
bg: Показване на изображенията в carousel на цял екран.

en: Display members of your site's community.
bg: Показва членовете на общността на сайта ви

en: Display on blog and archives
bg: Показване в блог и на архивни страници

en: Display on pages
bg: Показване на страници

en: Display on single posts
bg: Показване в единична публикация

en: Display share menu and allow viewers to embed or download this video
bg: Показване на меню за споделяне за да могат посетителите да вграждат и изтеглят видеото.

en: Display tags
bg: Показване на етикети

en: Display upcoming events from an iCalendar feed.
bg: Показване на предстоящо събитие от емисията на iCalendar

en: Display your books from Goodreads
bg: Показване на книгите ви от Goodreads

en: Displays a list of recent posts from another WordPress.com or Jetpack-enabled blog.
bg: Показва стисък със скорошни публикации от друг WordPress.com блог или такъв с включен Jetpack.

en: Do I need to fill this out?
bg: Трябва ли да попълвам това?

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is a subdomain of WordPress.com.
bg: Домейнът `%1$s` не премина проверката is_usable_domain, тъй като е поддомейн на WordPress.com.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is empty.
bg: Домейнът `%1$s` не премина проверката is_usable_domain, тъй като е празен.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is in the forbidden array.
bg: Домейнът `%1$s` не премина проверката is_usable_domain, тъй като е в списъка със забранени домейни.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it uses an invalid top level domain.
bg: Домейнът `%1$s` не премина проверката is_usable_domain, тъй като използва невалиден домейн от първо ниво.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as its IP `%2$s` is either invalid, or in a reserved or private range.
bg: Домейнът `%1$s` не премина проверката is_usable_domain, тъй като IP адресът му `%2$s` или не е валиден или е в запазен или частен диапазон.

en: Don&#8217;t send this to subscribers
bg: Не изпращай към абонати

en: Don't show the Reblog button on posts
bg: Скриване на бутон Reblog от публикации

en: Double Negatives
bg: Двойни отрицателни

en: Download
bg: Сваляне

en: Drag and drop available services here.
bg: Провлачете и пуснете налични услуги тук.

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
bg: Провлачете и пуснете услуги, които искате да включите, в кутията отдолу.

en: Drag up or down
    to re-arrange
bg: Завлачете нагоре или надолу
    за да промените подредбата

en: Drop down
bg: Падащо меню

en: Drop images to upload
bg: Пуснете изображенията, за да ги качите

en: Each module has an Activate or Deactivate link so you can toggle one individually.
bg: Всеки модул има връзка за включване и изключване, така че можете да ги превключване по отделно.

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
bg: Промотирайте лесно всички статии с етикет <a href="%1$s">"featured"</a> или етикет по ваш избор. Вашата тема поддържа до %2$s статии в областта за избрано съдържание.

en: Edit
bg: Редактиране

en: Edit CSS
bg: Редактиране на CSS

en: Edit Comic
bg: Редактиране на комикс

en: Edit Menu Item
bg: Редактиране на артикул

en: Edit Menu Item Label
bg: Редактиране на етикет на артикул

en: Edit Menu Section
bg: Редактиране на секция

en: Edit Project
bg: Редактиране на проект

en: Edit Project Tag
bg: Редактиране на етикет на проект

en: Edit Project Type
bg: Редактиране на тип проект

en: Edit Selection...
bg: Редактиране на селекция...

en: Edit Testimonial
bg: Редактиране на препоръка

en: Edit Your Profile
bg: Редактирайте профила си

en: Edit this new field
bg: Редактиране на новото поле

en: Email
bg: Имейл

en: Email Address
bg: E-mail адрес

en: Email Address:
bg: Имейл адрес:

en: Email check failed, please try again
bg: Проверката на имейл адреса е неуспешна. Моля, опитайте отново.

en: Email me whenever
bg: Уведомяване на администратора когато

en: Email notifications
bg: Имейл известия

en: Email settings
bg: Настройки на имейл

en: Emails will be sent to %s (<a href="%s">Edit</a>)
bg: Имейлите ще бъдат пращани на %s (<a href="%s">промяна</a>)

en: Empty Spam
bg: Изтриване на спама

en: Enable Portfolio Projects for this site.
bg: Включване на проекти за портфолио на сайта.

en: Enable Post By Email
bg: Включване на Публикуване по имейл

en: Enable Testimonials for this site.
bg: Включване на препоръки за сайта.

en: Enable carousel
bg: Включване на carousel

en: Enable proofreading for the following grammar and style rules when writing posts and pages:
bg: Включване на коректура за следните граматически и стилистически правила когато пишете публикации и страници:

en: Enabled
bg: Включен

en: Enabled Services
bg: Включени услуги

en: English Options
bg: Настройки за английски

en: Enter a WordPress.com or Jetpack WordPress site URL.
bg: Въвеждане на адрес на сайт от WordPress.com или друг сайт на WordPress.

en: Enter the URL of a 16x16px icon you want to use for this service.
bg: Въведете адрес на 16x16px икона, която искате да използвате за тази услуга.

en: Enter the customer's name here
bg: Въведете името на клиента тук

en: Enter the menu item's name here
bg: Въведете името на артикула от менюто тук

en: Enter your email address
bg: Въведете имейл адреса си

en: Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.
bg: Въведете имейл адрес за да се абонирате за блога и да получавате известия за нови статии.

en: Enter your meta key "content" value to verify your blog with %s
bg: Въведете стойността на meta key "content" за да верифицирате вашия блог с %s

en: Error Details: %s
bg: Детайли за грешката: %s

en: Error Details: Jetpack ID begins with a numeral. Do not publicly post this error message! %s
bg: Информация за грешката: ID за Jetpack започва с цифра. Не споделяйте тази грешка публично! %s

en: Error Details: Jetpack ID is empty. Do not publicly post this error message! %s
bg: Информация за грешката: ID за Jetpack е празен. Не споделяйте тази грешка публично! %s

en: Error Details: Jetpack ID is not a scalar. Do not publicly post this error message! %s
bg: Информация за грешката: ID за Jetpack не е скалар. Не споделяйте тази грешка публично! %s

en: Error code: %s
bg: Грешка: %s

en: Error connecting to API.
bg: Грешка при свързването с API.

en: Error connecting to WordPress.com. Code: %1$s, %2$s
bg: Грешка в свързването с WordPress.com. Код: %1$s, %2$s

en: Error in moving to Trash.
bg: Грешка при местенето в Кошчето.

en: Error in restoring from Trash.
bg: Грешка при връщането от Кошчето.

en: Error loading profile
bg: Възникна грешка при зареждане на профила

en: Error unlinking from WordPress.com. %(error)s
bg: Грешка при отписването от WordPress.com %(error)s

en: Error!
bg: Грешка!

en: Error, bad module.
bg: Грешка, несъвместим модул.

en: Error: please enter a valid email address.
bg: Грешка: моля въведете e-mail адрес

en: Error: please fill the required fields (name, email).
bg: Грешка: моля попълнете задължителните полета (име, e-mail).

en: Every minute | Every %d minutes
bg[0]: Всяка минута

en: Example:
bg: Пример:

[ctx: Example: The user is looking at a page, not a post.]
en: Page
bg: Страница

en: Expecting an array
bg: Очаква се масив

en: Explain...
bg: Обяснете...

en: Export feedback as CSV
bg: Export на обратните връзки като CSV

en: Facebook Page Plugin
bg: Разширение на Facebook за страници

en: Facebook Page URL
bg: URL адрес на Facebook страница

en: Failed to test connection (#%1$s: %2$s)
bg: Неуспех при тестване на връзка (№ %1$s: %2$s)

en: Failed to test connection (empty response body)
bg: Неуспех при тестване на връзка (празен отговор)

en: Faster site speeds through the WordPress.com CDN
bg: По-бърза скорост на сайта чрез CDN на Wordpress.com

en: Feature Info
bg: Информация за функционалността

en: Featured
bg: На фокус

en: Featured Content
bg: Избрано съдържание

en: Featured Images
bg: Картинки за публикациите

en: Feed(s) to Display:
bg: Feed за показване

en: Feedback
bg: Обратна връзка

en: Feedback discarded.
bg: Обратната връзка е изтрита.

en: Feedback(s) marked as spam
bg: Обратната/ите връзки маркирани като спам

en: Field type
bg: Тип на полето

en: Fill out my Wufoo form!
bg: Попълнете моя Wufoo формуляр!

en: Filter Testimonials list
bg: Филтриране на списъка с препоръки

en: Filter comics list
bg: Филтрирай списъка с комикси

en: Filter menu items list
bg: Филтриране на списъка с елементи

en: Filter projects list
bg: Филтриране на списъка с проекти

en: Find out by disabling all plugins except Jetpack. If the problem persists, it's not a plugin issue. If the problem is solved, turn your plugins on one by one until the problem pops up again – there's the culprit! Let us know, and we'll try to help.
bg: Разберете дали е така като изключите всички разширения освен Jetpack. Ако проблемът продължи, значи не е породен от разширение. Ако обаче се разреши, включвайте разширенията едно по едно докато проблемът не се изяви отново. Така ще откриете къде е грешката. Пишете ни и ще се опитаме да ви помогнем.

en: Finished syncing to WordPress.com
bg: Завършена е синхронизацията с WordPress.com

en: First option
bg: Първа опция

en: First param must be string or empty
bg: Първият параметър трябва да е низ или да е празен

en: Fix Jetpack's Connection
bg: Поправка на връзката към Jetpack

en: Focal Length
bg: Фокусно разстояние

en: Follow Blog
bg: Абонамент за блога

en: Follow Comments
bg: Следване на коментари

en: Follow me on Twitter
bg: Следвай ме на Twitter

en: Follower Settings
bg: Настройки за абонатите

en: Food Menus
bg: Менюта с храна

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
bg: Например пикантни, любими и др. <br /> Етикетите се отделят със запетая

en: For more help, try our <a href="%1$s">connection debugger</a> or <a href="%2$s" target="_blank">troubleshooting tips</a>.
bg: При нужда от помощ можете да опитате <a href="%1$s">дебъгера ни за грешки</a> или <a href="%2$s" target="_blank">съветите ни за отстраняване на неизправности</a>.

en: For more information:
bg: За повече информация:

en: Form builder
bg: Създател на формуляри

en: Found %d available cron job. | Found %d available cron jobs.
bg[0]: Намерени %d налични в автоматизирани задачи.
bg[1]: Намерени %d налични автоматизирани задачи.

en: Found no available cron jobs.
bg: Не са намерени налични в автоматизирани задачи.

en: Free WordPress apps to manage your site(s) from any device
bg: Безплатно приложение на WordPress за управление на вашите сайтове от всяко устройство.

en: From
bg: От

en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
bg: Главната страница, архивни страници и резултати от търсене

en: Front page
bg: Начална страница

en: Full Sync Queue lag: %1$s
bg: Закъснение на опашката за пълна синхронизация: %1$s

en: Full Sync Queue size: %1$s
bg: Размер на опашката за пълна синхронизация: %1$s

en: Full management mode is off for this site.
bg: Режимът на пълно управление е изключен за този сайт.

en: Gallery
bg: Галерия

en: Generated by <a href="%s" target="_blank">Jetpack for WordPress</a>
bg: <em>Създадена</em> с <a href="%s" target="_blank">Jetpack за WordPress</a>

en: Get an API Key
bg: Получаване на API ключ

en: Get started managing your Multisite install of Jetpack by connecting.
bg: Запознайте се с управление на вашия Мултисайт на Jetpack като се свържете.

en: Get started with Jetpack Multisite
bg: Запознаване с Jetpack Мултисайт

en: Goodreads numeric user ID <a href="%s" target="_blank">(instructions)</a>:
bg: ID на потребител в Goodreads <a href="%s" target="_blank">(инструкции)</a>:

en: Google Analytics
bg: Google Анализ

en: Google Analytics is a free service that complements our {{a}}built-in stats{{/a}} with different insights into your traffic. WordPress.com stats and Google Analytics use different methods to identify and track activity on your site, so they will normally show slightly different totals for your visits, views, etc.
bg: Google Анализ е безплатна услуга, която допълва нашата {{a}}вградена статистика{{/a}} с различни данни за вашият трафик. WordPress.com статистиката и Google Анализ използват различни методи за да определят и проследят активността на вашият сайт и е нормално да показват леко по-различни данни за вашите посетители, брой прегледи и т.н.т

en: Google Maps API Key
bg: Google Maps API ключ

en: Google Translate
bg: Google преводач

en: Google now requires an API key to use their maps on your site. <a href="%s">See our documentation</a> for instructions on acquiring a key.
bg: За да ползвате карти от Google във вашия сайт е нужно да осигурите API ключ от Google. <a href="%s">Инструкции за създаване на API ключ</a>.

en: Google+ Badge
bg: Значка за Google+

en: Google+ URL
bg: Адрес в Google+

en: Gravatar Hovercards
bg: Gravatar визитки

en: Gravatar Profile
bg: Профил в Gravatar

en: Green
bg: Зелена

en: Greeting Text
bg: Приветстващ текст

en: Grid
bg: Мрежа

en: Have feedback on Jetpack?
bg: Мнение и препоръки за Jetpack?

en: Height (px; at least 200):
bg: Височина (пиксели; най малко 200)

en: Height in pixels
bg: Височина в пиксели:

en: Height in pixels:
bg: Височина в пиксели:

en: Here are your whitelisted IPs:
bg: Списък с позволените IP адреси:

en: Here&#8217;s what your form will look like
bg: Така ще изглежда формата ви

en: Hidden Verbs
bg: Скрити глаголи

en: Hide related content after posts
bg: Скриване на свързаното съдържание след публикации

en: Hide the stats smiley face image.
bg: Скриване на изображението на усмихнато лице от страницата със статистиките.

en: High definition on by default
bg: Високо качество включено по подразбиране

en: Hit counter is delayed by up to 60 seconds.
bg: Броячът на посещения е забавен до 60 секунди.

en: Home
bg: Начало

en: Hour
bg: Час

en: Hours & Info
bg: Часове и информация

en: Hours:
bg: Часове:

en: How does this work?
bg: Как работи това?

en: Howdy.
    
    You recently followed one of my posts. This means you will receive an email when new comments are posted.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and we'll never bother you again.
bg: Здравейте.
    
    Наскоро сте се абонирали за една от публикациите ми. Това означава, че ще получавате писмо когато някой пусне нов коментар.
    
    За да активирате услугата последвайте връзката долу. Ако смятате, че получавате това писмо по погрешка просто го игнорирайте и повече няма да ви досаждаме.

en: Howdy.
    
    You recently followed this blog's posts. This means you will receive each new post by email.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and we'll never bother you again.
bg: Здравейте.
    
    Наскоро сте се абонирали за публикациите от този блог. Това означава, че ще получавате всяка нова публикация като писмо.
    
    За да активирате услугата последвайте връзката долу. Ако смятате, че получавате това писмо по погрешка просто го игнорирайте и повече няма да ви досаждаме.

en: IP Address:
bg: IP адрес:

en: Icon
bg: Икона

en: Icon + text
bg: Икона + текст

en: Icon URL
bg: Адрес на иконата

en: Icon only
bg: Само икона

en: Identify words and phrases to ignore while proofreading your posts and pages:
bg: Определяне на думи и фрази за пренебрегване при коректура на публикациите и страниците ви:

en: If empty, we will attempt to determine the image size.
bg: Ако оставите полето празно, ще се опитаме да познаем размера на изображенито.

en: If it's not by itself, a theme or plugin is displaying extra characters. Try steps 2 and 3.
bg: Ако има и друго, значи или тема или разширение извеждат допълнителни знаци. Опитайте стъпки 2 и 3.

en: If none of these help you find a solution, <a href="%s">click here to contact Jetpack support</a>. Tell us as much as you can about the issue and what steps you've tried to resolve it, and one of our Happiness Engineers will be in touch to help.
bg: Ако никое от горните не ви помогне да достигнете до решение на проблема си, <a href="%s">свържете се с отдел поддръжка на Jetpack</a>. Обяснете всичко свързано с проблема и какви действия сте предприели за решението му и някой от Инженерите ни по поддръжка ще ви помогне.

en: If this solves the problem, something in your theme is probably broken – let the theme's author know.
bg: Ако това решава проблема, значи нещо в темата ви вероятно е повредено - уведомете авторите ѝ за това.

en: If you don't have a WordPress.com account yet, you can sign up for free in just a few seconds.
bg: Ако нямате профил в WordPress.com, можете да се регистрирате безплатно за няколко секунди.

en: If you get a 404 message, contact your web host. Their security may block XMLRPC.
bg: Ако получите грешка от тип 404, свържете се с хостинга. Възможно е мерките им за сигурност да блокират XMLRPC.

en: If your problem isn't known or caused by a plugin, try activating %s (the default WordPress theme).
bg: Ако проблемът е неизвестен или причинен от разширение, опитайте да активирате %s (WordPress темата по подразбиране).

en: If your problem isn't known or caused by a plugin, try activating the default WordPress theme.
bg: Ако проблемът е неизвестен или причинен от разширение, опитайте да активирате WordPress темата по подразбиране.

en: Ignore all
bg: Игнориране всички

en: Ignore always
bg: Пренебрегване винаги

en: Ignore suggestion
bg: Пренебрегване на предложение

en: Ignored Phrases
bg: Пренебрегвани фрази

en: Image
bg: Изображение

en: Image Alignment:
bg: Позиция на изображението:

en: Image Color:
bg: Цвят на изображението:

en: Image Gallery Carousel
bg: Галерия с картинки под формата на carousel

en: Image Gallery Slideshow
bg: Презентация с галерия от изображения

en: Image Grid
bg: Изображения в табличен вид

en: Image Link
bg: Връзка за изображението

en: Image List
bg: Списък от изображения

en: Image Settings:
bg: Настройки на изображението:

en: Image Size:
bg: Размери на изображението:

en: Image URL:
bg: URL адрес на изображение:

en: Image missing or invalid URL. Please check the Image widget URL in your <a href="%s">widget settings</a>.
bg: Невалидно изображение или адрес. Проверете адреса в джаджата за изображения във вашите <a href="%s">настройки на джаджи</a>.

en: Image of WordPress login screen protected by Jetpack
bg: Изображение на WordPress входа защитен от Jetpack

en: Image title:
bg: Заглавие на изображението:

en: Images:
bg: Изображения:

en: In <a href="%s" target="_blank">Development Mode</a>, via site URL lacking a dot (e.g. http://localhost).
bg: <a href="%s" target="_blank">Режимът за програмисти</a> е включен поради липса на точка в адреса (примерно http://localhost).

en: In <a href="%s" target="_blank">Development Mode</a>, via the JETPACK_DEV_DEBUG constant being defined in wp-config.php or elsewhere.
bg: <a href="%s" target="_blank">Режимът за програмисти</a> е включен поради налична константа JETPACK_DEV_DEBUG във wp-config.php или друг файл.

en: In <a href="%s" target="_blank">Development Mode</a>, via the jetpack_development_mode filter.
bg: <a href="%s" target="_blank">Режимът за програмисти</a> е включен посредством филтъра jetpack_development_mode

en: Inactive
bg: Неактивен

en: Include this CSS in the Mobile Theme
bg: Включване на този стил в мобилната тема

en: Infinite Scroll Behavior
bg: Безкрайно скролиране

en: Infinite scrolling pulls the next set of posts automatically into view when the reader approaches
    		the bottom of the page. This helps you reader see more of your content.
bg: Безкрайното превъртане (scroll) тегли следващата група публикации автоматично на екрана когато посетителите приближат края на страницата. Това помага на читателите ви да виждат повече съдържание.

en: Information about this blog is currently being retrieved.
bg: В момента се тегли информация за този блог.

en: Initialized a new full sync
bg: Стартирана нова пълна синхонизация

en: Initialized a new full sync with modules: %s
bg: Стартирана нова пълна синхонизация с модули: %s

en: Insert an ad unit wherever you can place a widget.
bg: Поставете рекламният елемент навсякъде, където можете да поставите джаджа.

[ctx: Instructions on how to whitelist IP ranges - low_range/high_range should be translated.]
en: You can save a range of IPs {low_range}-{high_range}. No spaces allowed.  (example: 1.1.1.1-2.2.2.2)
bg: Можете да запишете диапазон от IP адреси като {долна_граница}-{горна_граница}. Не въвеждайте интервали. (пример: 1.1.1.1-2.2.2.2)

en: Introduction text sent when someone follows a post on your blog. (Site and confirmation details will be automatically added for you.)
bg: Въведение, което се изпраща когато някой се абонира за коментари по блога ви. (Автоматично се добавят и информация за сайта и потвърждение на заявката за абонамент)

en: Introduction text sent when someone follows your blog. (Site and confirmation details will be automatically added for you.)
bg: Въведение, което се изпраща когато някой се абонира за блога ви. (Автоматично се добавят и информация за сайта и потвърждение на заявката за абонамент)

en: Invalid Akismet key. Please contact support.
bg: Невалиден Akismet ключ. Свържете се с поддръжката.

en: Invalid JSON
bg: Невалиден JSON

en: Invalid SEO meta description value.
bg: Невалидна SEO стойност на мета описанието.

en: Invalid SEO title format.
bg: Невалиден SEO формат на заглавието.

en: Invalid User ID, please verify and re-enter your Goodreads numeric user ID.
bg: Невалиден ID на потребител в Goodreads.

en: Invalid Video GUID!
bg: Невалиден GUID на видео!

en: Invalid image URL
bg: Невалиден URL на изображението

en: Invalid option: %s. | Invalid options: %s.
bg[0]: Невалидна опция: %s.
bg[1]: Невалидни опции: %s.

en: Invalid or expired nonce.
bg: Невалиден или изтекъл криптографски ключ (nonce).

en: Invalid remote response.
bg: Невалидна дистанционна заявка.

en: Invalid request
bg: Невалидна заявка

en: Invalid security token.
bg: Невалиден ключ за сигурност.

en: Invalid site information returned from remote.
bg: Отсрещната страна върна невалидна информация.

en: Invalid token JSON: %s
bg: Невалиден JSON жетон (token): %s

en: Is %1$s the new home of %2$s?
bg: Дали %1$s е новото място на %2$s?

en: Is this site private?
bg: Този сайт частен ли е?

en: It looks like the WordPress site URL is incorrectly configured. Please check it in your widget settings.
bg: Изглежда, че адресът (URL) на сайта не е конфигуриран правилно. Моля, проверете това в настройките на джаджите.

en: It looks like your Facebook URL is incorrectly configured. Please check it in your <a href="%s">widget settings</a>.
bg: Моля проверете адреса на Facebook страницата в <a href="%s">настройките на джаджата</a>.

en: It looks like your Google+ URL is incorrectly configured. Please check it in your <a href="%s">widget settings</a>.
bg: Изглежда че вашият Google+ адрес не е конфигуриран правилно. Моля проверете <a href="%s">настройките на приставката</a>.

en: It looks like your site can not communicate properly with Jetpack.
bg: Изглежда, че сайтът ви не може да се свърже с Jetpack.

en: It may be caused by one of these issues, which you can diagnose yourself:
bg: Може да е от някои от следните проблеми, които можете да проверите сами:

en: Items on your restaurant's menu
bg: Артикули в менюто на ресторанта ви

en: Items to show:
bg: Документи за показване:

en: JETPACK_CLIENT__HTTPS is set to NEVER
bg: JETPACK_CLIENT__HTTPS е зададена на NEVER

en: Jargon
bg: Жаргон

en: Jetpack Centralized Site Management
bg: Централизирано управление на сайтове с Jetpack.

en: Jetpack Debugging Center
bg: Център за отстраняване на грешки на Jetpack

en: Jetpack FAQ
bg: Често задавани въпроси за Jetpack

en: Jetpack Network Settings Updated!
bg: Мрежовите настройки на Jetpack са обновени!

en: Jetpack Plugin Version
bg: Версия на Jetpack разширението

en: Jetpack Safe Mode
bg: Jetpack Безопасен Режим

en: Jetpack Settings
bg: Настройки на Jetpack

en: Jetpack Sites
bg: Сайтове, използващи Jetpack

en: Jetpack Subscriptions Settings
bg: Настройки на абонаментите от Jetpack

en: Jetpack Subscriptions:
bg: Абонаменти от Jetpack:

en: Jetpack Support
bg: Jetpack поддръжка

en: Jetpack Sync Full Status: `%1$s`
bg: Състояние на пълна синхронизация на Jetpack: `%1$s`

en: Jetpack Tour: Next Feature
bg: Jetpack обиколка: Следваща възможност

en: Jetpack automatically optimizes and speeds up images using the global WordPress.com Content Delivery Network (CDN). Let us do the heavy lifting for you by reducing bandwidth usage which could potentially lower your hosting costs.
bg: Jetpack автоматично оптимизира и ускорява изображенията с помощта на глобалната Мрежа за Доставка на Съдържанието (CDN) на WordPress.com. Позволете ни да свършим тежката работа за вас като намалим използването на капацитета на мрежата и намалим и разходите ви за хостинг услуги.

en: Jetpack by WordPress.com
bg: Jetpack от WordPress.com

en: Jetpack contains the most recent version of the old %l plugin. | Jetpack contains the most recent versions of the old %l plugins.
bg[0]: Jetpack съдържа най-новата версия на старото разширение %l.
bg[1]: Jetpack съдържа най-новите версии на старите разширения %l.

en: Jetpack contains the most recent version of the old &#8220;%1$s&#8221; plugin.
bg: Jetpack съдържа най-новата версия на старото &#8220;%1$s&#8221; приложение.

en: Jetpack could not contact WordPress.com: %(error_key)s.  This usually means something is incorrectly configured on your web host.
bg: Jetpack не може да се свърже с WordPress.com: %(error_key)s. По принцип това означава, че нещо не е наред по конфигурацията на сървъра ви.

en: Jetpack has been placed into Safe Mode. Learn more about <a href="%1$s">Safe Mode</a>.
bg: Jetpack е поставен в Сигурен Режим. Научете повече за това <a href="%1$s">Сигурен режим</a>.

en: Jetpack is a free plugin that utilizes powerful WordPress.com servers to enhance your site and simplify managing it.
bg: Jetpack е безплатно разширение, което използва мощните сървъри на WordPress.com, за да направи сайта ви по-мощен и по-лесен за управление.

en: Jetpack is currently connected to WordPress.com
bg: В момента JetPack e свързан с WordPress.com

en: Jetpack is improving and optimizing your image speed.
bg: Jetpack повишава и оптимизира зареждането на вашите изображения.

en: Jetpack is network activated and notices can not be dismissed.
bg: Jetpack е активен за цялата мрежа мрежа и предупрежденията не могат да бъдат изключени.

en: Jetpack is not active on this site.
bg: Jetpack не е активен за този сайт.

en: Jetpack is not connected. Please connect Jetpack by visiting <a href='%s'>Settings</a>.
bg: Jetpack не е свързан. Моля, свържете Jetpack като посетите <a href='%s'>Настройки</a>.

en: Jetpack is not currently connected to WordPress.com
bg: В момента Jetpack не е свързан с WordPress.com

en: Jetpack options reset.
bg: Нулиране на настройките на Jetpack.

en: Jetpack protects your site against brute force attacks and unauthorized logins. We also monitor your site for downtime and keep your plugins updated.
bg: Jetpack предпазва вашия сайт срещу атаки и неоторизирани влизания. Ние следим сайта ви за спирания и помагаме за актуализацията на разширенията.

en: Jetpack provides detailed stats and insights about your viewers.
bg: Jetpack предлага подробна статистика и практическа информация за вашите посетители.

en: Jetpack requires WordPress version %s or later.
bg: Jetpack изисква WordPress версия %s или по-нова.

en: Jetpack simplifies site security, customization, and management.
bg: Jetpack опростява сигурността на сайта, настройките и управлението.

en: Jetpack supercharges your self-hosted WordPress site with the awesome cloud power of WordPress.com.
bg: Jetpack дава на личния ви WordPress сайт страхотни облачни възможности, налични на WordPress.com.

en: Jetpack sync is not currently allowed for this site.
bg: Jetpack синхронизация не е разрешена в момента за този сайт.

en: Jetpack will automatically take your great published content and share it instantly with third-party services
    		like search engines, increasing your reach and traffic.
bg: Jetpack автоматично ще споделя страхотните ви статии с търсачки, увеличавайки досега и трафика ви.

en: Jetpack will re-test for HTTPS support once a day, but you can click here to try again immediately:
bg: Jetpack ще продължи да тества за поддръжка на HTTPS всекидневно, но натискайки тук можете да проверите веднага:

en: Jetpack's Carousel has been disabled, because another plugin or your theme is overriding the [gallery] shortcode.
bg: Слайдерът на Jetpack е изключен защото друго разширение или темата ви презаписват функционалността на краткия код [gallery].

en: Jetpack's recommended features include:
bg: Препоръчителните функции на Jetpack включват:

en: Join %s other subscriber | Join %s other subscribers
bg[0]: Присъединете се към %s друг абонат
bg[1]: Присъединете се към %s други абонати

[ctx: Jumpstart Description]
en: Adds a button to your post and page editors, allowing you to build simple forms to help visitors stay in touch.
bg: Добавя бутон във редакторът за публикации и страници, който позволява изграждане на бързи форми за свързване с посетителите.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Brings your photos and images to life as full-size, easily navigable galleries.
bg: Съживява вашите снимки и изображения в големи и удобни галерии.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Give visitors two easy subscription options — while commenting, or via a separate email subscription widget you can display.
bg: Добавя два лесни начина за потребителите ви да се абонират - докато коментират или чрез отделна джаджа, която можете да добавите.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Helps you remotely manage plugins, turn on automated updates, and more from <a href="https://wordpress.com/plugins/" target="_blank">wordpress.com</a>.
bg: Помага за дистанционно управление на разширения, включване на автоматични обновления и други от <a href="https://wordpress.com/plugins/" target="_blank">wordpress.com</a>

[ctx: Jumpstart Description]
en: Keep visitors engaged on your blog by highlighting relevant and new content at the bottom of each published post.
bg: Поддържайте интереса на посетителите си като изтъквате уместно и ново съдържание най-долу за всяка публикация.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Let commenters link their profiles to their Gravatar accounts, making it easy for your visitors to learn more about your community.
bg: Позволяване на коментаторите да включват връзка към Gravatar профила си, за да бъде по-лесно за посетителите ви да научат повече за общността.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Lets you log in to all your Jetpack-enabled sites with one click using your WordPress.com account.
bg: Позволява ви да влизате във всичките си сайтове с инсталиран Jetpack с едно натискане на бутон и WordPress.com профила ви.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Mirrors and serves your images from our free and fast image CDN, improving your site’s performance with no additional load on your servers.
bg: Копира и доставя изображения от нашите безплатни и бързи CDN-и, подобрявайки производителността на сайта ви.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Twitter, Facebook and Google+ buttons at the bottom of each post, making it easy for visitors to share your content.
bg: Добавя бутони на Twitter, Facebook и Google+ към края на публикациите с цел по-лесно споделяне.

en: Jumpstart done.
bg: Успешен Jumpstart.

en: Just one more step before you can manage your site from WordPress.com! Click the button below and you will be good to go.
bg: Остава само една стъпка преди да можете да управлявате вашия сайт от WordPress.com! Кликнете на бутона по-долу и сте готови.

en: Just one more step before your menus can be managed with WordPress.com. Click the button below and you'll be managing your menus with our newly-redesigned user interface.
bg: Само още една стъпка преди вашите менюта да се редактират от WordPress.com. Кликнете на бутона долу и ще управлявате менютата си с обновения ни интерфейс.

en: Just one more step before your plugins can be managed with WordPress.com. Click the button below and you'll be managing all of your plugins in one place.
bg: Само още една стъпка преди вашите плъгини да се управляват от WordPress.com. Кликнете на бутона долу и ще управлявате всичките си плъгини от едно място.

en: Just one more step before your site can be secured by Jetpack and WordPress.com. Click the button below and you'll be safe and secure.
bg: Само още една стъпка преди сайтът ви да е защитен от Jetpack и WordPress.com. Кликнете на бутона долу и ще сте подсигурени.

en: Just one more step before your themes can be managed with WordPress.com. Click the button below and you'll be managing your themes with our newly-redesigned user interface.
bg: Остава една стъпка преди да можете да управлявате темите чрез WordPress.com. Кликнете на бутона по-долу и ще можете да ползвате нашия обновен интерфейс за управление на теми.

en: Label
bg: Текст

[ctx: Label for HTML form "Name" field in contact form builder]
en: Name
bg: Име

[ctx: Label for HTML form "URL/Website" field in contact form builder]
en: Website
bg: Уебсайт

[ctx: Label for an option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Option
bg: Опция

[ctx: Label for the set of options to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Options
bg: Опции

[ctx: Label to drag HTML form fields around to change their order in contact form builder]
en: move
bg: преместване

en: Labels
bg: Етикети

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
bg: Етикети: <small>пикантен, любим, др. <em>Разделени със запетая</em></small>

en: Landscape
bg: Пейзаж

en: Language
bg: Език

en: Large
bg: Голяма

en: Last Modified
bg: Последна промяна

en: Layout
bg: Оформление

en: Layout Options:
bg: Оформление:

en: Learn More
bg: Научете повече

en: Learn more
bg: Научете повече

en: Learn more about Jetpack Manage on Jetpack.com
bg: Научете повече за управление с Jetpack на Jetpack.com

en: Learn more about Markdown.
bg: Научете повече за Markdown.

en: Leave a Reply
bg: Вашият коментар

en: Leave a Reply to %s
bg: Вашият отговор на %s

en: Leave a reply
bg: Вашият коментар

en: Left
bg: Ляво

en: Let us know your name.
bg: Вашето име.

en: Light
bg: Светла

en: Like
bg: Харесвам

en: Like this:
bg: Харесване на това:

en: Likes
bg: Харесвания

en: Likes Notifications
bg: Известия за харесвания

en: Likes and Shares
bg: Харесвания и споделяния

en: Limit must be greater than or equal to 0.
bg: Броят трябва да е по-голям или равен на 0.

en: Limit width to %1$s pixels for full size images. (<a href="%2$s" target="_blank">More info</a>.)
bg: Ограничаване на ширината на изображенията в пълен размер до %1$s пиксела. (<a href="%2$s" target="_blank">Повече информация</a>)

en: Link Color (hex):
bg: Цвят на връзката (шестнадесетичен код):

en: Link To:
bg: Връзка към:

en: Link URL (when the image is clicked):
bg: Връзка (когато някой натисне върху изображението)

en: Link account with WordPress.com
bg: Свързване на потребител с WordPress.com

en: Link the video title to its URL on VideoPress.com
bg: Заглавието на видеото да сочи към адреса му във VideoPress.com

en: Link to WordPress.com
bg: Свързване с WordPress.com

[ctx: Link to edit an HTML form field in contact form builder]
en: edit
bg: редактиране

en: Links to services that you use across the web.
bg: Връзки към уеб услуги, които използвате.

en: Links to your blog's RSS feeds
bg: Връзки към RSS feed-ове от вашия блог

en: Links to your websites, blogs, or any other sites that help describe who you are.
bg: Връзки към ваши сайтове, блогове или други, които да ви представят.

en: List
bg: Списък

en: Live Preview
bg: Предварителен преглед

en: Load your <a href="%s">XMLRPC file</a>. It should say “XML-RPC server accepts POST requests only.” on a line by itself.
bg: Заредете <a href="%s">XMLRPC файла</a> си. Би трябвало да изпише “XML-RPC server accepts POST requests only.” на един ред.

en: Loading Comments...
bg: Зареждане на коментари...

en: Loading video...
bg: Зареждане на видео...

en: Loading&hellip;
bg: Зареждане

en: Loading...
bg: Зареждане...

en: Loading…
bg: Зареждане...

en: Location
bg: Местоположение

en: Location of the Ogg video file.
bg: Адрес на Ogg видео файла.

en: Log in with WordPress.com
bg: Вход с WordPress.com

en: Log in with username and password
bg: Влезте с потребителско име и парола

en: Logged In
bg: влезли

en: Logged Out
bg: Разлогнат

en: Logging in with WordPress.com is not currently available because this site is experiencing connection problems.
bg: Влизането използвайки WordPress.com не е налично, понеже сайта има проблеми със връзката.

en: Login Blocked by Jetpack
bg: Входът е блокиран от Jetpack

en: Logo
bg: Лого

en: Loop video playback
bg: Видеото да започва отначало когато свърши

en: Lunch: 11am - 2pm 
    Dinner: M-Th 5pm - 11pm, Fri-Sat:5pm - 1am
bg: Обяд: от 11 до 14
    Вечеря: пн-чт от 17 до 23, пт-сб: от 17 до 1 след полунощ

en: M j, Y @ G:i
bg: d.m.Y G:i

en: Main Sidebar
bg: Основна странична лента

en: Make sure to add your most frequently used IP addresses as they can change between your home, office or other locations. Removing an IP address from the list below will remove it from your whitelist.
bg: Убедете се че сте добавили често използваните IP адреси, тъй-като може да са различни вкъщи, в офиса и на други места. Изтриването на адрес от списъка ще го премахне и от вашия списък с позволени адреси.

en: Make sure your site is easily found on search engines with SEO tools for your content and social posts.
bg: Уверете се, че вашият сайт е лесно намираем в търсачките със SEO инструментите за съдържание и социални публикации.

en: Make this connection available to all users of this blog?
bg: Направете тази връзка достъпна за всички потребители на блога?

en: Manage Plugins
bg: Управление на разширенията

en: Manage Your Menus
bg: Управление на менюта

en: Manage Your Plugins
bg: Управление на плъгините

en: Manage Your Security Settings
bg: Управление на настройките за сигурност

en: Manage Your Site
bg: Управление на вашия сайт

en: Manage Your Themes
bg: Управление на вашите теми

en: Manage and update this and other WordPress sites from one simple dashboard on WordPress.com. You can update
    		plugins, set them to automatically update, and (de)activate them on a per-site basis or in bulk from
    		wordpress.com/plugins. You can also use the brand new and mobile-friendly post editor on WordPress.com as well
    		as view and activate installed themes and create or edit site menus.
bg: Управление и обновяване на този и други WordPress сайтове от едно просто табло във WordPress.com. Можете да обновите
    		разширенията на сайта си, да зададете автоматично обновяване, да ги активирате и деактивирате за всеки сайт или заедно от
    		wordpress.com/plugins. Можете да използвате чисто новия и оптимизиран за мобилни устройства редактор на WordPress.com
    		както и да преглеждате и активирате инсталирани теми и да създавате и редактирате менютата на сайта си.

en: Manage has been activated for you!
bg: "Управление" беше активиран!

en: Manage multiple Jetpack enabled sites from one single dashboard at wordpress.com. Allows all existing, connected Administrators to modify your site.
bg: Управлявайте множество сайтове с Jetpack от едно табло на wordpress.com. То позволява на всички съществуващи, свързани администратори да редактират сайта ви.

en: Manage with Live Preview
bg: Управление наживо

en: Manage your email preferences.
bg: Управление на предпочитания за електронна поща.

en: Manage your multiple Jetpack sites from our centralized dashboard at wordpress.com/sites. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
bg: Управлявайте всичките си сайтове с Jetpack от централизирано табло на wordpress.com/sites. <a href="%s" target="_blank">Научете повече</a>.

en: Mark as Spam
bg: Маркиране като спам

en: Mark this message as NOT spam
bg: Маркиране на съобщението че НЕ Е спам

en: Mark this message as spam
bg: Маркиране на съобщението като спам

en: Markdown content
bg: Markdown съдържание

en: Match by Email
bg: Съвпадение по имейл

en: Maximum Width (px; 220 to 1200):
bg: Максимална широчина (px; 220 to 1200):

en: Maximum number of posts to show (no more than 10):
bg: Колко най-много публикации да се показват (не повече от 10):

en: Maximum: %s
bg: Най-много: %s

en: Media
bg: Файлове

en: Media File
bg: Файл

en: Media Width
bg: Ширина на файла

en: Media Width:
bg: Широчина на медийното съдържание:

en: Medium
bg: Среден

en: Menu
bg: Меню

en: Menu Item
bg: Елемент на меню

en: Menu Item Label
bg: Етикет на артикул

en: Menu Item Labels
bg: Етикети на артикул

en: Menu Items
bg: Артикули

en: Menu Items re-ordered.
bg: Артикулите са пренаредени.

en: Menu Section
bg: Секция в меню

en: Menu Sections
bg: Секции в меню

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
bg: Черновата на артикула от меню е обновена. <a target="_blank" href="%s">Преглед</a>

en: Menu item label list navigation
bg: Навигация на списъка с надписи на елементи

en: Menu item labels list
bg: Списък с надписи на елементи

en: Menu item list navigation
bg: Навигация на списъка с елементи

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
bg: Артикулът е публикуван. <a href="%s">Преглед</a>

en: Menu item restored to revision from %s
bg: Артикулът от меню е възстановен до ревизия от %s

en: Menu item saved.
bg: Артикулът в менюто е запазен.

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
bg: Артикулът в менюто е насрочен за: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Преглед</a>

en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
bg: Артикулът от менюто е изпратен. <a target="_blank" href="%s">Преглед</a>

en: Menu item updated.
bg: Артикулът бе обновен.

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
bg: Артикулът е обновен. <a href="%s">Преглеждане</a>

en: Menu items list
bg: Списък с елементи

en: Menu section list
bg: Списък със секции на меню

en: Menu section list navigation
bg: Навигация на списъка със секции на меню

en: Message
bg: Съобщение

en: Message Sent
bg: Съобщението е изпратено

en: Messages
bg: Съобщения

en: Metadata
bg: Мета данни

en: Milestone
bg: Важно събитие

en: Minimum: %s
bg: Най-малко: %s

en: Minutes
bg: Минути

en: Missing attachment ID.
bg: Липсва ID на прикачения файл.

en: Missing options.
bg: Липсващи опции.

en: Missing parameter "type".
bg: Липсващ параметър „вид“.

en: Missing target blog ID.
bg: Липсва ID на избрания блог.

en: Missing target post ID.
bg: Липсва ID на публикацията.

en: Mobile App Promos
bg: Промоции за мобилните приложения

en: Mobile Apps
bg: Мобилни приложения

en: Mobile-compatible:
bg: Съвместим с мобилни устройства:

en: Mode:
bg: Формат:

[ctx: Module Description]
en: Allow users to subscribe to your posts and comments and receive notifications via email
bg: Позволяване на посетителите да се абонират за вашите публикации и коментари и да получават известия по имейл.

[ctx: Module Description]
en: Allow visitors to share your content.
bg: Посетителите могат да споделят вашето съдържание.

[ctx: Module Description]
en: Automated social marketing.
bg: Автоматичен социален маркетинг.

[ctx: Module Description]
en: Automatically load new content when a visitor scrolls
bg: Автоматично зареждане на ново съдържание докато посетителят скролва.

[ctx: Module Description]
en: Collect valuable traffic stats and insights.
bg: Събиране на статистики за трафик и изготвяне на отчети.

[ctx: Module Description]
en: Display image galleries in a variety of elegant arrangements.
bg: Показвайте картинките си в галерии в разнообразни лъскави и завладяващи подредби.

[ctx: Module Description]
en: Enable pop-up business cards over commenters’ Gravatars.
bg: Показване на визитка при посочване на Gravatar на потребител.

[ctx: Module Description]
en: Give visitors an easy way to show they appreciate your content.
bg: Лесен начин за посетителите ви да покажат признателността си към труда ви.

[ctx: Module Description]
en: Increase reach and traffic.
bg: Увеличаване на обхвата и трафика.

[ctx: Module Description]
en: Insert a customizable contact form anywhere on your site.
bg: Поставяне на форма за контакт където и да е сайта ви.

[ctx: Module Description]
en: Publish posts by sending an email
bg: Публикуване чрез изпращане на имейл.

[ctx: Module Description]
en: Receive immediate notifications if your site goes down, 24/7.
bg: Получаване на незабавно уведомление ако вашият сайт е паднал, 24/7

[ctx: Module Description]
en: Set up Google Analytics without touching a line of code.
bg: Създаване на Google Анализ без да напишете и един ред код.

[ctx: Module Description]
en: Speed up and improve the reliability of your site using the latest in web technology.
bg: Ускорява зареждането и подобрява стабилността на вашия уебсайт чрез най-съвременни технологии.

[ctx: Module Description]
en: Tweak your site’s CSS without modifying your theme.
bg: Персонализиране на CSS без промяна на темата.

[ctx: Module Description]
en: Write posts or pages in plain-text Markdown syntax
bg: Създаване на публикации и страници с Markdown синтаксис.

[ctx: Module Name]
en: Ads
bg: Реклами

[ctx: Module Name]
en: Beautiful Math
bg: Красива математика

[ctx: Module Name]
en: Comments
bg: Коментари

[ctx: Module Name]
en: Contact Form
bg: Форма за контакт

[ctx: Module Name]
en: Custom CSS
bg: Персонализация на CSS

[ctx: Module Name]
en: Custom content types
bg: Собствени типове съдържание

[ctx: Module Name]
en: Data Backups
bg: Резервни копия (backups)

[ctx: Module Name]
en: Enhanced Distribution
bg: Подобрено разпространение

[ctx: Module Name]
en: Extra Sidebar Widgets
bg: Допълнителни джаджи

[ctx: Module Name]
en: Google Analytics
bg: Google Анализ

[ctx: Module Name]
en: Gravatar Hovercards
bg: Gravatar визитки

[ctx: Module Name]
en: Infinite Scroll
bg: Безкрайно скролиране

[ctx: Module Name]
en: Likes
bg: Харесвания

[ctx: Module Name]
en: Manage
bg: Управление

[ctx: Module Name]
en: Mobile Theme
bg: Мобилна тема

[ctx: Module Name]
en: Monitor
bg: Монитор

[ctx: Module Name]
en: Notifications
bg: Известия

[ctx: Module Name]
en: Post by email
bg: Публикуване по имейл

[ctx: Module Name]
en: Progressive Web Apps
bg: Прогресивни уеб приложения

[ctx: Module Name]
en: Publicize
bg: Разгласяване

[ctx: Module Name]
en: Related posts
bg: Свързани публикации

[ctx: Module Name]
en: SEO Tools
bg: Инструменти за SEO

[ctx: Module Name]
en: Sharing
bg: Споделяне

[ctx: Module Name]
en: Shortcode Embeds
bg: Вграждания с кратки кодове

[ctx: Module Name]
en: Single Sign On
bg: Една регистрация

[ctx: Module Name]
en: Site Stats
bg: Статистики за сайта

[ctx: Module Name]
en: Site verification
bg: Потвърждаване на сайт

[ctx: Module Name]
en: Sitemaps
bg: Карти на сайта (sitemaps)

[ctx: Module Name]
en: Spelling and Grammar
bg: Правопис и граматика

[ctx: Module Name]
en: Subscriptions
bg: Абонаменти

[ctx: Module Name]
en: Tiled Galleries
bg: Мозайка

[ctx: Module Name]
en: WP.me Shortlinks
bg: WP.me кратки връзки

[ctx: Module Name]
en: Widget Visibility
bg: Видимост на джаджи

[ctx: Module Tag]
en: Appearance
bg: Външен вид

[ctx: Module Tag]
en: Centralized Management
bg: Централизирано управление

[ctx: Module Tag]
en: Developers
bg: Разработчици

[ctx: Module Tag]
en: Mobile
bg: Мобилна

[ctx: Module Tag]
en: Other
bg: Друга

[ctx: Module Tag]
en: Photos and Videos
bg: Снимки и видео

[ctx: Module Tag]
en: Recommended
bg: Препоръчани

[ctx: Module Tag]
en: Site Stats
bg: Статистики

[ctx: Module Tag]
en: Social
bg: Социална

[ctx: Module Tag]
en: Traffic
bg: Трафик

[ctx: Module Tag]
en: Writing
bg: Писане

en: Module not found: `%s`.
bg: Не е открит модул: `%s`.

en: Modules reset to default.
bg: Модулите са нулирани до стойности по подразбиране.

en: Month
bg: Месец

en: Monthly Archives: %s
bg: Архив по месеци: %s

en: Monthly archives
bg: Месечен архив

en: Months
bg: Месеци

en: More
bg: Още

en: More Features
bg: Още функции

en: More Jetpack features our users love
bg: Допълнителни функции на Jetpack, които нашите потребители обичат

en: More information
bg: Повече информация

en: More information on using Publicize.
bg: Повече информация за употреба на Разгласяване.

en: Most sites will come under attack from automated bots that attempt to log in for malicious purposes.
    		We protect you automatically from unauthorized access by using data from millions of sites.
bg: Повечето сайтове са под атака от роботи, които се опитва да влязат. Ние автоматично ще ви защитим от неоторизиран достъп, използвайки данни от милиони сайтове.

en: Move menu section down
bg: Преместване на секцията надолу

en: Move menu section up
bg: Преместване на секцията нагоре

en: Multiple security tools to give you peace of mind
bg: Множество инструменти за сигурност, които ви дават спокойствие.

en: My Tweets
bg: Моите туитове

en: Name
bg: Име

[ctx: Navigation item. Noun. Links to a debugger tool for Jetpack.]
en: Debug
bg: Дебъг

en: Network Settings
bg: Мрежови настройки

en: New Comic
bg: Нов комикс

en: New Menu Item
bg: Нов артикул в менюто

en: New Menu Item Label Name
bg: Нов етикет на артикул в менюто

en: New Menu Sections Name
bg: Име на нова секция в меню

en: New Project
bg: Нов проект

en: New Project Tag Name
bg: Име на нов етикет на проект

en: New Project Type Name
bg: Име на нов тип проект

en: New Row
bg: Нов ред

en: New Testimonial
bg: Нова препоръка

en: New field
bg: Ново поле

en: New to CSS? Start with a <a href="http://www.htmldog.com/guides/cssbeginner/" target="_blank">beginner tutorial</a>. Questions?
    		Ask in the <a href="https://wordpress.org/support/forum/themes-and-templates" target="_blank">Themes and Templates forum</a>.
bg: Не познавате CSS? Можете да започнете <a href="http://www.htmldog.com/guides/cssbeginner/" target="_blank">урок за начинаещи</a>. Въпроси?
    Можете да задавате въпросите си във <a href="https://wordpress.org/support/forum/themes-and-templates" target="_blank">форума за теми и шаблони</a>

en: Newer <span class="meta-nav">&raquo;</span>
bg: По-нови <span class="meta-nav">&raquo;</span>

en: Newer Comments &rarr;
bg: По-нови коментари &rarr;

en: Newest
bg: Най-нови

en: Next &raquo;
bg: Следваща страница &raquo;

en: Next &raquo;
bg: Следваща страница &raquo;

en: Next feature
bg: Следваща възможност

en: No
bg: Не

en: No API key
bg: Липсва API ключ

en: No Avatars
bg: Без аватари

en: No Borders
bg: Без рамки

en: No Comics found
bg: Не са намерени комикси

en: No Comics found in Trash
bg: Не са намерени комикси в кошчето

en: No Footer
bg: Без футър

en: No Header
bg: Без хедър

en: No Labels
bg: Няма етикети

en: No Labels found
bg: Не са намерени етикети

en: No Menu Items found
bg: Не са намерени артикули от меню

en: No Menu Items found in Trash
bg: Не са намерени артикули от меню в кошчето

en: No Modules Found
bg: Не са открити модули

en: No Projects found
bg: Не са намерени проекти

en: No Projects found in Trash
bg: Не са намерени проекти в кошчето

en: No Scrollbar
bg: Без скролиране

en: No Testimonials found
bg: Не са намерени препоръки

en: No Testimonials found in Trash
bg: Не са намерени препоръки в кошчето

en: No blog_id was included in your request. Please try disconnecting Jetpack from WordPress.com and then reconnecting it. Once you have done that, try connecting Publicize again.
bg: Заявката ви не съдържа blog_id. Опитайте да развържете Jetpack от WordPress.com и да го свържете отново. След това опитайте да включите Разгласяване отново.

en: No command found.
bg: Не е намерена команда.

en: No comment text was submitted.
bg: Липсва текст на коментара.

en: No data found for VideoPress identifier: <strong>%s</strong>.
bg: Няма информация за VideoPress идентификатор: <strong>%s</strong>.

en: No feedback found
bg: Не са открити обратни връзки

en: No hits.
bg: Няма посещения.

en: No logo set
bg: Няма зададено лого

en: No plugins found.
bg: Няма намерени разширения

en: No posts data returned by remote.
bg: Отсрещната страна не върна информация за публикации.

en: No reply from Jetpack servers
bg: Няма отговор от сървърите на Jetpack

en: No suggestions
bg: Няма предложения

en: No tags found.
bg: Няма намерени етикети.

en: No themes found.
bg: Не са открити теми.

en: No threats found, you're good to go!
bg: Няма открити заплахи, може да продължите.

en: No upcoming events
bg: Няма предстоящи събития

en: No update needed
bg: Няма нужда от обновяване

en: No user information was included in your request. Please make sure that your user account has connected to Jetpack. Connect your user account by going to the <a href="%s">Jetpack page</a> within wp-admin.
bg: Заявката ви не съдържа потребителска информация. Моля, направете така че вашият профил да е свързан с Jetpack. Проверете профила от <a href="%s">страницата на Jetpack</a> в wp-admin.

en: No writing errors were found.
bg: Не са открити грешки.

en: Nonce verification failed.
bg: Грешка при потвърждаването на криптографски (nonce) ключ.

en: None
bg: Няма

en: Nope.  However, if you&#8217;d like to modify where your feedback is sent, or the subject line you can.  If you don&#8217;t make any changes here, feedback will be sent to the author of the page/post and the subject will be the name of this page/post.
bg: Не, но ако искате да промените къде се изпраща обратната ви връзка или полето "относно", можете да го направите. Ако не промените нищо, обратната връзка ще бъде пращана до автора на страницата / публикацията и полето "относно" ще бъде името на страницата / публикацията.

en: Not Connected
bg: Няма връзка

en: Note: Custom CSS will be reset when changing themes.
bg: Забележка: потребителският CSS код ще бъде анулиран при смяна на теми.

en: Nothing Found
bg: Нищо не е открито

en: Nothing is in the queue: %s
bg: Нищо в заявката : %s

en: Notifications
bg: Известия

en: Notify me of follow-up comments by email.
bg: Известяване за последващи коментари по e-mail.

en: Notify me of new posts by email.
bg: Известяване за нови публикации по електронна поща.

[ctx: Noun]
en: Format:
bg: Редакция

[ctx: Noun]
en: User
bg: Потребител

[ctx: Noun, as in: "The author of this post is..."]
en: Author
bg: Автор

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
bg: Роля

[ctx: Noun, as in: "This page is a date archive."]
en: Date
bg: Дата

[ctx: Noun, as in: "This post has one tag."]
en: Tag
bg: Етикет

[ctx: Noun, as in: "This post has one taxonomy."]
en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Number of Posts to Display:
bg: Брой публикации, които да се покажат:

en: Number of entries to show at most in Portfolio pages.
bg: Брой на записите които най-много да се покажат във портфолиото.

en: Number of posts to show for each author:
bg: Брой на публикациите показвани за всеки автор:

en: OK
bg: Добре

en: Official buttons
bg: Официални бутони

en: Offset must be greater than or equal to 0.
bg: Стъпката трябва да е по-голяма или равна на 0.

en: Ogg File URL
bg: Адрес на Ogg файл

en: Older posts
bg: По-стари публикации

en: On Mobile
bg: На мобилен

en: On for all posts
bg: Включени за всички публикации

en: On this page, you are able to view the modules available within Jetpack, learn more about them, and activate or deactivate them as needed.
bg: На тази страница можете да прегледате модулите, които Jetpack предлага, да научите повече за тях и да ги активирате или деактивирате според нуждите си.

en: Once you connect, you can upgrade to a paid plan in order to unlock world-class security, spam protection tools, and priority support.
bg: След като се свържете можете да си вземете платен план, за да отключите първокласна сигурност, инструменти за защита от спам и приоритетна поддръжка.

en: One of your IP addresses was not valid.
bg: Един от вашите IP адреси не е валиден.

en: Only images can be uploaded here.
bg: От тук може да се качват само картинки.

en: Only super admins can edit the global whitelist
bg: Само супер-администратори могат да редактират глобалния списък с позволени адреси

en: Oops, looks like that's not the right email address. Please try again!
bg: Този имейл адрес не изглежда верен. Моля, опитайте отново!

en: Open link in a new window/tab
bg: Отваряне на връзката в нов прозорец/таб

en: Open links in new window/tab:
bg: Отваряне на връзките в нов прозорец/таб:

en: Opens in new window
bg: Отваря се в нов прозорец

en: Option
bg: Опция

en: Option not found or is empty.  Use "list" to list option names
bg: Настройката не е намерена или е празна. Използвайте "list" за да видите списък с имената на настройките

en: Optional text to display to your readers:
bg: Незадължителен текст за показване на вашите читатели:

en: Options
bg: Настройки

en: Or
bg: Или

en: Orange
bg: Оранжева

en: Order
bg: Подредба

en: Order Top Posts &amp; Pages By:
bg: Подреждане на най-важните публикации и страници по:

en: Outbound HTTPS not working
bg: Изходящият HTTPS не работи

en: Page %s
bg: Страница %s

en: Page Widget
bg: Джаджа за страница

en: Pages:
bg: Страници:

en: Parent Menu Section
bg: Родителска секция в меню

en: Parent Menu Section:
bg: Родителска секция в меню:

en: Parent Project Type
bg: Родителски тип проект

en: Parent Project Type:
bg: Родителски тип проект:

en: Passive Voice
bg: Страдателен залог

en: Path
bg: Път

en: Permalink to %s
bg: Постоянна връзка към %s

en: Person Widget
bg: Джаджа за човек

en: Personal Links
bg: Лични връзки

en: Phone:
bg: Телефон:

en: Phrases to Avoid
bg: Фрази, които да избягвате

en: Pink
bg: Розова

en: Pinterest Site Verification
bg: Потвърждаване на сайт с Pinterest

[ctx: Play as in playback or view a movie]
en: JavaScript required to play %s.
bg: Иска се JavaScript за да гледате %s.

en: Please activate Akismet.
bg: Моля, активирайте Akismet.

en: Please be sure to submit some text with your comment.
bg: Уверете се, че сте въвели текста на коментара.

en: Please describe the problem you are having.
bg: Опишете проблема си.

en: Please enter the IP address you want to whitelist.
bg: Моля, въведете IP адрес за добавяне в списъка от позволени адреси.

en: Please install Akismet.
bg: Моля инсталирайте Akismet.

en: Please note that your services have been restricted because your site is private.
bg: Обърнете внимание, че вашите услуги са ограничени, тъй като вашият сайт е личен.

en: Please provide a valid email address.
bg: Моля, въведете валиден имейл адрес.

en: Please provide an email address to comment.
bg: Моля въведете имейл, за да коментирате.

en: Please provide an email address.
bg: Моля въведете имейл адрес.

en: Please provide your name to comment.
bg: Моля въведете име, за да коментирате.

en: Please provide your name.
bg: Моля въведете име.

en: Please solve this math problem to prove that you are not a bot.  Once you solve it, you will need to log in again.
bg: Моля, решете тази задача и покажете че не сте бот. След като я решите, ще се наложи да влезете отново.

en: Please specify a user by either ID, username, or email.
bg: Изберете потребител по ID, потребителско име или имейл.

en: Please specify a valid module.
bg: Моля изберете валиден модул.

en: Please specify a valid user.
bg: Отбележете валиден потребител

en: Please specify if you would like to disconnect a blog or user.
bg: Отбележете дали желаете да развържете блог или потребител.

en: Please specify if you would like to reset your options, or modules
bg: Отбележете дали искате да нулирате настройки или модули

en: Please verify your birthday.
bg: Потвърдете рождената си дата.

en: Plugin activated.
bg: Разширението е активирано.

en: Plugin can only be Network Activated
bg: Разширението може да бъде активирано само за мрежата

en: Plugin deactivated.
bg: Разширението е деактивирано.

en: Plugins
bg: Разширения

en: Popular
bg: Популярни

en: Popular Labels
bg: Популярни етикети

en: Popular Project Tags
bg: Популярни етикети на проекти

en: Portfolio
bg: Портфолио

en: Portfolio Archive Content
bg: Съдържание на архив на портфолио

en: Portfolio Archive Featured Image
bg: Заглавна снимка на архив на портфолио

en: Portfolio Archive Title
bg: Заглавие на архив на портфолио

en: Portfolio Items
bg: Елементи от портфолио

en: Portfolio Projects
bg: Проекти за портфолио

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
bg: Страниците на портфолиото показват до %1$s проекта

en: Portrait
bg: Портрет

en: Post Comment
bg: Публикуване

en: Post Details
bg: Детайли за публикация

en: Post by %s.
bg: Публикация от %s.

en: Post by Email
bg: Публикуване по имейл

en: Post converted. | %s posts converted
bg[0]: Публикацията е конвертирана.
bg[1]: %s публикации бяха конвертирани.

en: Post excerpt
bg: Откъс от публикация

en: Post navigation
bg: Навигация в публикациите

en: Post not found
bg: Публикацията не е намерена

en: Post type:
bg: Тип на съдържанието:

en: Post was not sent - check your email addresses!
bg: Писмото не беше изпратено - проверете вашия имейл адрес!

en: Posted by
bg: Публикувано от

en: Posted by %s
bg: Публикувано от %s

en: Posted in %s
bg: Публикувано в %s

en: Posts
bg: Публикации

en: Posts & Comments
bg: Публикации и коментари

en: Posts page
bg: Страница с публикации

en: Preprocessor
bg: Препроцесор

en: Preprocessor:
bg: Препроцесор:

en: Press This
bg: Натисни ме

en: Preview
bg: Преглед

en: Preview:
bg: Преглед:

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
bg: Преглед: промените трябва да се запазят или ще бъдат изгубени

en: Price
bg: Цена

en: Primary Menu
bg: Главно меню

en: Print
bg: Отпечатване

en: Privacy Policy
bg: Декларация за поверителност

en: Problem creating file for theme download
bg: Проблем при създаването на файла за изтегляне на тема

en: Problem downloading theme
bg: Проблем при изтегляне на тема

en: Processing...
bg: Обработване...

en: Professional Plan customers get access to advanced SEO tools.
bg: Клиентите на Професионален План получават достъп до разширени SEO инструменти.

en: Profile
bg: Профил

en: Project
bg: Проект

en: Project Tag
bg: Етикет на проект

en: Project Tags
bg: Етикети на проекти

en: Project Type
bg: Тип проект

en: Project Types
bg: Типове проекти

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
bg: Черновата на проекта е обновена. <a target="_blank" href="%s">Преглед</a>

en: Project list navigation
bg: Навигация на списъка с проекти

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
bg: Проектът е публикуван. <a href="%s">Преглеждане</a>

en: Project restored to revision from %s
bg: Проектът е възстановен до ревизия от %s

en: Project saved.
bg: Проектът е запазен.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
bg: Проектът е насрочен за: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Преглед</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
bg: Проектът е изпратен за преглед. <a target="_blank" href="%s">Преглед</a>

en: Project tag list
bg: Списък с етикети на проекти

en: Project tag list navigation
bg: Навигация на списъка с етикети на проекти

en: Project type list
bg: Списък с типове проекти

en: Project type list navigation
bg: Навигация на списъка с типове проекти

en: Project updated.
bg: Проектът е обновен.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
bg: Проектът е обновен. <a href="%s">Преглеждане</a>

en: Projects
bg: Проекти

en: Projects list
bg: Списък с проекти

en: Proofread Writing
bg: Писане с коректура

en: Proofreading
bg: Коректура

en: Protect cannot keep your site secure.
bg: Protect не може да гарантира сигурността.

en: Protect helps to keep you secure from brute-force login attacks.
bg: Protect помага сигурността срещу атаки за вход с налучкване.

en: Protect is inactive.
bg: Protect не е включен.

en: Protect whitelist
bg: Бял списък

en: Proudly powered by %s
bg: Създаден с %s

en: Proudly powered by WordPress
bg: Гордо движен от WordPress

en: Prove your humanity:
bg: Покажете че сте човек:

en: Provide your readers with the option to translate your site into their preferred language.
bg: Предоставяне на вашите читатели опцията да преведат вашият сайт на предпочитаният за тях език.

en: Publicize
bg: Разгласяване

en: Publicize:
bg: Разгласяване:

en: Publish
bg: Публикуване

en: Publish content, track stats, moderate comments and so much more from anywhere in the world. Our mobile and desktop apps are free and available to you on Apple or Android devices once Jetpack is connected to WordPress.com.
bg: Публикуване на съдържание, проследяване на статистики,  управление на коментари и още много от всяка точка на света. Нашите мобилни и настолни приложения са безплатни и достъпни за вас за Apple или Android устройства след свържете Jetpack с WordPress.com.

en: Publish posts on your site by writing and sending an email from any email client instead of using the post editor.
bg: Публикувайте статии на сайта си като ги пишете и изпращате по електронна поща чрез имейл клиента си, вместо с редактора на публикации.

en: Published by %s
bg: Публикувано от %s

en: Publisher limits playback of video embeds.
bg: Издателят на видеото не позволява вграждане.

en: Purple
bg: Лилава

en: Put a chart showing 48 hours of views in the admin bar.
bg: Показване на графика с посещенията през последните 48 часа в администраторската лента.

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
bg: Посочете вашия Gravatar за да видите профила си.

en: RSS Links
bg: RSS връзки

en: Radio
bg: Радио бутон

en: Random Order:
bg: Произволна подредба:

en: Receive Monitor Email Notifications.
bg: Получаване на имейл известия от Монитор.

en: Recent Posts
bg: Последни публикации

en: Red
bg: Червена

en: Redundant Phrases
bg: Излишни фрази

[ctx: Refresh connection with {social media service}]
en: Refresh connection with %s
bg: Обновяване на връзката с %s

en: Regenerate Address
bg: Регенериране на адрес

en: Registered users
bg: Регистрирани потребители

en: Related
bg: Свързани

en: Related Posts
bg: Свързани публикации

en: Related posts
bg: Свързани публикации

en: Remove Service
bg: Премахване на услуга

en: Remove logo
bg: Премахване на логото

en: Repeated Word
bg: Повторени думи

en: Replace <a href="%s">theme's CSS</a> <b>(Advanced)</b>
bg: Подмяна на <a href="%s">CSS на темата</a> <b>(за напреднали)</b>

en: Replace selection with:
bg: Замяна на избраното с:

en: Replacement
bg: Замяна

en: Reply
bg: Отговор

en: Report visibility
bg: Достъп до отчети

en: Request failed with code %s
bg: Заявката пропадна с код %s

en: Require Two-Step Authentication
bg: Изискване на двустъпкова автентикация

en: Required?
bg: Задължително?

en: Resetting default modules...
bg: Нулиране на модулите по подразбиране...

en: Resetting the jetpack options stored in wp_options...
bg: Нулиране настройките на Jetpack пазени във wp_options...

en: Response was not OK:
bg: Отговорът не беше добър:

en: Restore
bg: Възстановяване

en: Restore this item from the Trash
bg: Възстановяване от кошчето

en: Right
bg: Дясно

en: SEO tools are not enabled for this site.
bg: SEO инструментите не са включени за този сайт.

en: Save
bg: Записване

en: Save &amp; Buy Upgrade
bg: Запис и купуване на пълната версия

en: Save Changes
bg: Запазване на промените

en: Save New Order
bg: Записване на новата подредба

en: Save Settings
bg: Запис на настройките

en: Save Stylesheet
bg: Записване на стиловете

en: Save and go back to form builder
bg: Запис и връщане обратно към създателя на формуляри.

en: Save configuration
bg: Запазване на настройките

en: Save this field
bg: Запазване на полето

en: Saved successfully
bg: Записът е успешен

en: Saving…
bg: Записване...

en: Scroll back to top
bg: Обратно най-горе

en: Search
bg: Търсене

en: Search Comics
bg: Търсене на комикси

en: Search Feedback
bg: Търсене в обратни връзки

en: Search Menu Item Labels
bg: Търсене по етикети на артикули

en: Search Menu Items
bg: Търсене на артикули

en: Search Menu Sections
bg: Търсене на секции в меню

en: Search Modules…
bg: Търсене на модули...

en: Search Project Tags
bg: Търсене на етикети на проекти

en: Search Project Types
bg: Търсене на типове проекти

en: Search Projects
bg: Търсене на проекти

en: Search Results for: %s
bg: Резултати от търсене за: %s

en: Search Testimonials
bg: Търсене на препоръки

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Second param must be numeric or empty
bg: Вторият параметър трябва да е число или да е празен

en: Security Scanning
bg: Сканиране на сигурността

en: Select a user or pick "custom" and enter a custom email address.
bg: Изберете потребител, или "собствен" и въведете вашия имейл адрес.

en: Select feedback to download
bg: Избор на обратни връзки за изтегляне

en: Select the roles that will be able to view stats reports.
bg: Избор на роли, които да имат достъп до отчетите.

en: Semantic Personal Publishing Platform
bg: Семантична система за публикуване

en: Send Email
bg: Изпращане на имейл

en: Send email notification when someone likes a post
bg: Изпращане на имейл известие когато някой хареса публикация

en: Send to Email Address
bg: Изпращане на имейл адрес

en: Send us a message!
bg: Пишете ни!

en: Sent by a verified %s user.
bg: Изпратено от потвърден потребител от %s.

en: Sent by an unverified visitor to your site.
bg: Изпратено от непотвърден потребител от вашия сайт.

en: Sent data to WordPress.com
bg: Изпращане на данни към WordPress.com

en: Sent more data to WordPress.com
bg: Изпращане на повече данни към WordPress.com

en: Separate tags with commas
bg: Разделете етикетите със запетаи

en: Service name
bg: Име на услугата

en: Services dragged here will appear individually.
bg: Услуги, провлачени тук, ще се показват индивидуално.

en: Services dragged here will be hidden behind a share button.
bg: Услуги, провлачени тук, ще бъдат скрити зад бутон за споделяне.

en: Set as logo
bg: Задаване като лого

en: Settings
bg: Настройки

en: Settings have been saved
bg: Настройките бяха запазени

en: Share
bg: Споделяне

en: Share on Tumblr
bg: Споделяне в Tumblr

en: Share this:
bg: Споделяне:

en: Shared
bg: Споделена

en: Shared Post
bg: Споделена публикация

en: Sharing
bg: Споделяне

en: Sharing Buttons
bg: Бутони за споделяне

en: Sharing Settings
bg: Настройки на споделянето

en: Sharing URL
bg: Адрес на споделянето

en: Sharing is off. Add services above to enable.
bg: Споделянето е изключено. Добавете услуги по-горе, за да го включите.

en: Sharing label
bg: Етикет на споделянето

en: Shelf:
bg: Лавица:

[ctx: Shorthand for Privacy Policy.]
en: Privacy
bg: Поверителност

en: Show Account Links
bg: Показване на профилни връзки

en: Show Cover Photo
bg: Показване на заглавно изображение

en: Show Excerpts:
bg: Показване на откъси:

en: Show Faces
bg: Показване на лицата

en: Show Featured Image:
bg: Показване на заглавно изображение:

en: Show Owners
bg: Показване на собствениците

en: Show Page Posts.
bg: Показване на публикации от страницата.

en: Show Personal Links
bg: Показване на лични връзки

en: Show Photo
bg: Показване на снимката

en: Show Stream
bg: Показване на поток

en: Show Tag Line
bg: Показване на подзаглавието

en: Show a "Related" header to more clearly separate the related section from posts
bg: Показване на хедър "Свързани", за да раздели раздела от публикациите

en: Show a "follow blog" option in the comment form
bg: Показване на „следване на блога“ опцията във формата за коментари.

en: Show a <em>'follow blog'</em> option in the comment form
bg: Показване на опция за <em>&quot;абонамент за блога&quot;</em> към формуляра за коментари

en: Show a <em>'follow comments'</em> option in the comment form
bg: Показване на опция за <em>&quot;абонамент за коментари&quot;</em> към формуляра за коментари

en: Show a hit counter for your blog.
bg: Показване на брояча за вашия блог

en: Show a promo for the WordPress mobile apps in the footer of the mobile theme.
bg: Показване на реклама за мобилното приложение на WordPress в дъното на мобилната тема.

en: Show all
bg: Покажи Всички

en: Show buttons on
bg: Покажи бутоните на

en: Show context
bg: Показване на контекст

en: Show context (category or tag)
bg: Покажзване на контекст (категория или етикет)

en: Show date
bg: Показване на дата

en: Show likes.
bg: Показване на харесвания.

en: Show map
bg: Показване на карта

en: Show map of photo location in carousel, when available.
bg: Показване на карта с мястото на снимката, ако е налично.

en: Show profile photos in the plugin.
bg: Показва снимки на профилите в разширението.

en: Show related content after posts
bg: Показване на свързано съдържание след статии

en: Show sharing buttons.
bg: Показване на бутоните за споделяне.

en: Show the Reblog button on posts
bg: Показване на бутон Reblog в публикации

en: Show thumbnails
bg: Показване на миниатюри

en: Show top posts over
bg: Показване на най-посещавани постове по

en: Show top search terms over
bg: Най-популярни фрази за търсене за период

en: Show total number of subscribers? (%s subscriber) | Show total number of subscribers? (%s subscribers)
bg[0]: Показване на общия брой абонати? (%s абонат)
bg[1]: Показване на общия брой абонати? (%s абоната)

en: Show:
bg: Показване:

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: or
bg: или

en: Shows %s post on each load. | Shows %s posts on each load.
bg[0]: Показва %s публикации при всяко зареждане.

en: Shows your most viewed posts and pages.
bg: Показва най-преглежданите публикации и страници.

en: Shutter Speed
bg: Скорост на затвора

en: Silver
bg: Сребриста

en: Similar post
bg: Подобна публикация

en: Single Sign On
bg: Една регистрация

en: Site Logo
bg: Лого на сайта

en: Site Name
bg: Име на сайта

en: Site Security
bg: Сигурност на сайта

en: Site Stats
bg: Статистики за сайта

en: Site Title, Tagline, and Logo
bg: Заглавие на сайта, кратко описание и лого

en: Site connection <strong>failed</strong>
bg: Свръзването на сайта <strong>беше неуспешно</strong>

en: Site not verified with any service.
bg: Сайтът не е потвърден с нито една услуга.

en: Site successfully connected.
bg: Успешно свързахте сайта си.

en: Sites
bg: Сайтове

en: Skip to primary content
bg: Прескачане до основното съдържание

en: Slideshow
bg: Презентация

en: Small
bg: Малък

en: Smiley
bg: Усмивка

en: Smiley face
bg: Усмихнато лице

en: Social
bg: Социален

en: Social Menu
bg: Социално меню

en: Some themes and plugins have <a href="%1$s" target="_blank">known conflicts</a> with Jetpack – check the <a href="%2$s" target="_blank">list</a>. (You can also browse the <a href="%3$s" target="_blank">Jetpack support pages</a> or <a href="%4$s" target="_blank">Jetpack support forum</a> to see if others have experienced and solved the problem.)
bg: <a href="%1$s" target="_blank">Известни са конфликти</a> между Jetpack и някои теми и разширения (<a href="%2$s" target="_blank">списък</a>). Прегледайте и <a href="%3$s" target="_blank">страницата за поддръжка на Jetpack</a> или <a href="%4$s" target="_blank">форумите за поддръжка на Jetpack</a> за да видите дали други са имали този проблем и са го разрешили.

en: Someone likes one of my posts
bg: Някой харесва моя публикация

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site.  Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
bg: Някой може би се опитва да ви подведе да му дадете досъп до сайта си. Или може би сте открили грешка :). И в двата случая, затворете този прозорец.

en: Something has gotten mixed up in your Jetpack Connection!
bg: Нещо се е объркало във връзката ви с Jetpack!

en: Something is wrong with your Wufoo shortcode. If you copy and paste it from the %sWufoo Code Manager%s, you should be golden.
bg: Нещо не е наред с краткия код за Wufoo. Ако копирате и пейстнете от %sWufoo Code Manager%s, сигурно ще проработи.

en: Something went wrong:
bg: Нещо се обърка:

en: Something which should never happen, happened. Sorry about that. If you try again, maybe it will work.
bg: Нещо се счупи. Извинявайте. Ако пробвате отново, може и да проработи.

en: Sorry, but there was an error posting your comment. Please try again later.
bg: Възникна грешка при записването на коментара ви. Моля опитайте отново по-късно.

en: Sorry, but we could not authenticate your request.
bg: Заявката не може да бъде оторизирана.

en: Sorry, no updating arrays at this time
bg: За момента обновяване на масиви не се поддържа

en: Sorry, nothing to report.
bg: За съжаление няма нищо за показване.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
bg: За съжаление, не ви е позволено да визуализирате чернови.

en: Sorry, you cannot view this resource.
bg: Съжаляваме, не можете да видите този ресурс.

en: Sorry, your blog cannot share posts by email.
bg: Съжаляваме, но вашият блог не може да споделя постове чрез имейл.

en: Sorry, your browser isn't supported. Upgrade at browsehappy.com.
bg: Браузърът ви не се поддържа. Обновете го на browsehappy.com.

en: Sorry. We can not plot this address. A map will not be displayed. Is the address formatted correctly?
bg: Адресът не е намерен. Картата няма да се покаже. Адресът правилно форматиран ли е?

en: Sort by:
bg: Сортиране по:

en: Spam
bg: Спам

en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Спам <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Спам <span class="count">(%s)</span>

en: Spam Protection
bg: Защита от спам

en: Spelling
bg: Правопис

en: Square Tiles
bg: Квадратчета

en: Start Fresh
bg: Стартиране на чисто

en: Start Fresh &amp; Create New Connection
bg: Стартиране на чисто&amp; Създаване на нова връзка

en: Start Video After
bg: Започни видеото при изтекли

en: Start quick tour
bg: Стартиране на бърза обиколка

en: Start tour to Learn about the benefits you receive when you connect Jetpack to WordPress.com
bg: Започнете опознавателна обиколка за да се запознаете с предимствата, които ще получите, когато се свържете Jetpack с WordPress.com

en: Static page:
bg: Статична страница:

en: Stats
bg: Статистика

en: Stats &amp; Traffic Tools
bg: Инструменти за статистика на трафика

en: Status updated
bg: Статусът е обновен

en: Style:
bg: Стил:

en: Stylesheet saved.
bg: Стиловете са запазени.

en: Sub-site override
bg: Права за под-сайтове

en: Subject
bg: Тема

en: Submit
bg: Напред

en: Submit &#187;
bg: Изпращане &#187;

en: Submitting Comment%s
bg: Публикуване на коментар%s

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Subscribe Button:
bg: Бутон за абониране:

en: Subscribe Placeholder:
bg: Placeholder за абонамент

en: Subscribe to %s
bg: Абониране за %s

en: Subscribe to Blog via Email
bg: Абониране за блога чрез имейл

en: Success Message Text:
bg: Текст на съобщението за успех:

en: Success! An email was just sent to confirm your subscription. Please find the email now and click 'Confirm Follow' to start subscribing.
bg: Успех! Току що ви беше пратено писмо за потвърждение. Моля намерете писмото и натиснете на връзката за да активирате абонамента.

en: Summary
bg: Обобщение

en: Support
bg: Поддръжка

[ctx: Support request email subject line]
en: from: %s Jetpack contact form
bg: от контактен формуляр на Jetpack: %s

en: Switch
bg: Смяна

en: Sync Queue lag: %1$s
bg: Закъснение на опашката за синхронизация: %1$s

en: Sync Queue size: %1$s
bg: Размер на опашката за синхронизация: %1$s

en: Sync errored with code: %s
bg: Грешка при синхронизиране с код: %s

en: Tag Dimensions:
bg: Размер на етикета:

en: Tag name
bg: Име на етикет

en: Tagged with %s
bg: С етикети %s

en: Tags
bg: Етикети

en: Take Our Survey
bg: Попълнете анкетата ни

en: Take Survey
bg: Попълване на анкета

en: Take WordPress with you.
bg: Вземете WordPress със себе си.

en: Terms of Service
bg: Условия за ползване

en: Test your site’s compatibility with Jetpack.
bg: Пробвайте съвместимостта на сайта си с Jetpack.

en: Testimonial
bg: Препоръка

en: Testimonial Archive Content
bg: Съдържание на архива с препоръки

en: Testimonial Archive Featured Image
bg: Заглавна снимка на архива с препоръки

en: Testimonial Archive Title
bg: Заглавие на архива с препоръки

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
bg: Черновата на препоръката е обновена. <a target="_blank" href="%s">Преглед</a>

en: Testimonial list navigation
bg: Навигация на списъка с препоръки

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
bg: Страницата с препоръки показва най-много %1$s такива

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
bg: Препоръката е публикувана. <a href="%s">Преглед</a>

en: Testimonial restored to revision from %s
bg: Препоръката е възстановена до ревизия от %s

en: Testimonial saved.
bg: Препоръката е записана.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
bg: Препоръката е насрочена за: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Преглед</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
bg: Препоръката е изпратена за преглед. <a target="_blank" href="%s">Преглед</a>

en: Testimonial updated.
bg: Препоръката е обновена.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
bg: Препоръката е обновена. <a href="%s">Преглеждане</a>

en: Testimonials
bg: Препоръки

en: Testimonials list
bg: Списък с препоръки

en: Testing your site's compatibility with Jetpack...
bg: Проверка за съвместимост на сайта ви с Jetpack...

en: Text
bg: Текст

en: Text & Image Links
bg: Връзки с текст и изображения

en: Text Link
bg: Текстова връзка

en: Text List
bg: Текстов списък

en: Text only
bg: Само текст

en: Textarea
bg: Поле за текст

en: Thanks for activating Protect! To start protecting your site, please network activate Jetpack on your Multisite installation and activate Protect on your primary site. Due to the way logins are handled on WordPress Multisite, Jetpack must be network-enabled in order for Protect to work properly. <a href="%s" target="_blank">Learn More</a>
bg: Благодарим за активирането на Protect! За да започне да защитава вашия сайт, моля активирайте мрежово Jetpack на вашата Multisite инсталация и активирайте Protect в главния сайт. Поради начина, по който се управляват входовете в WordPress Multisite, Jetpack трябва да е активиран в мрежата за да работи коректно. <a href="%s" target="_blank">Научете повече</a>

en: That connection has been removed.
bg: Тази връзка беше премахната.

en: The After the Deadline proofreading service improves your writing by using artificial intelligence to
    		find spelling and grammatical errors and offers smart suggestions.
bg: Услугата After the Deadline ви помага да подобрите писането си, използвайки изкуствен интелект, който открива правописни и граатически грешки и предлага алтернативи.

en: The Big Day
bg: Големият ден

en: The Blip.tv service has been shut down since August 20th, 2015.
bg: Услугата Blip.tv беше спрян от 20-ти Август 2015 г.

en: The Blog URL is not properly setup in the widget.
bg: URL Адресът на Блога не е коректно настроен в джаджата.

en: The Client ID/WP.com Blog ID of this site
bg: Клиентски ID / ID на блог от WP.com на този сайт

en: The Jetpack Module is already activated.
bg: Jetpack модулът вече е включен.

en: The Jetpack Module is already deactivated.
bg: Jetpack модулът е вече деактивиран.

en: The Jetpack Version is %s
bg: Версията на Jetpack е %s

en: The Plugin is already active.
bg: Разширението е вече активно.

en: The Plugin is already deactivated.
bg: Разширението е вече деактивирано.

en: The Twitter username of the owner of this site's domain.
bg: Потребителското име в Twitter на собственика на домейна на този сайт.

en: The VideoPress plugin could not communicate with the VideoPress servers. This error is most likely caused by a misconfigured plugin. Please reinstall or upgrade.
bg: Разширението VideoPress не успя да се свърже със сървърите на VideoPress. Грешката най-вероятно е причинена от лоша конфигурация. Моля преинсталирайте или обновете.

en: The WP.com user ID of the connected user
bg: ID на потребителя, свързан с WP.com

en: The WP.com user email of the connected user
bg: Електронна поща на потребителя, свързан с WP.com

en: The WP.com username of the connected user
bg: Име на потребителя, свързан с WP.com

en: The WordPress.com account for the primary connection is %s
bg: Основният свързан WordPress.com профил е %s

en: The WordPress.com blog_id is %d
bg: Блогът в WordPress.com е с blog_id %d

en: The authorization process expired.  Please go back and try again.
bg: Процесът по оторизация е изтекъл. Върнете се и опитайте отново.

en: The big day is here.
bg: Големият ден настъпи.

en: The default content width for the %s theme is %d pixel. | The default content width for the %s theme is %d pixels.
bg[0]: Широчината на съдържанието за темата %s по подразбиране е %d пиксел.
bg[1]: Широчината на съдържанието за темата %s по подразбиране е %d пиксела.

en: The email address has opted out of subscription emails. <br /> You can manage your preferences at <a href="%1$s" title="%2$s" target="_blank">subscribe.wordpress.com</a>
bg: Собственикът на тази електронна поща е пожелал да бъде изключен от абонамент. <br />Можете да управлявате предпочитанията си от <a href="%1$s" title="%2$s" target="_blank">subscribe.wordpress.com</a>

en: The email you entered was invalid. Please check and try again.
bg: Въвели сте невалиден имейл адрес. Проверете го и опитайте отново.

en: The image helps collect stats and <strong>makes the world a better place</strong> but should still work when hidden
bg: Изображението помага при събиране на статистики и <strong>прави света по-добро място</strong>, но и без него разширението пак ще работи.

en: The module %s failed to be activated. | The modules %s failed to be activated.
bg[0]: Неуспешно активиране на модул %s.
bg[1]: Неуспешно активиране на модули %s.

en: The module %s was activated. | The modules %s were activated.
bg[0]: Модулът %s е активиран.
bg[1]: Модулите %s са активирани.

en: The number of sites of the connected WP.com user
bg: Брой сайтове на потребителя, свързан с WP.com

en: The old version has been deactivated and can be removed from your site. | The old versions have been deactivated and can be removed from your site.
bg[0]: Старата версия е деактивирана и може да бъде премахната от сайта.
bg[1]: Старите версии са деактивирани и могат да бъдат премахнати от сайта.

en: The plugin is already installed
bg: Разширението е вече инсталирано

en: The primary connection is owned by <strong>%s</strong>'s WordPress.com account.
bg: Основната връзка е направена с WordPress.com профила на.<strong>%s</strong>

en: The proofreader has suggestions for this post. Are you sure you want to publish it?
    
    Press OK to publish your post, or Cancel to view the suggestions and edit your post.
bg: Коректорът има предложения за тази публикация. Сигурни ли сте, че искате да я публикувате?
    
    Натиснете "Добре" за да я публикувате или "Отхвърли" за да видите предложенията и да редактирате публикацията.

en: The proofreader has suggestions for this post. Are you sure you want to update it?
    
    Press OK to update your post, or Cancel to view the suggestions and edit your post.
bg: Коректорът има предложения за тази публикация. Сигурни ли сте, че искате да я обновите?
    
    Натиснете "Добре" за да я публикувате или "Отхвърли" за да видите предложенията и да редактирате публикацията.

en: The proofreader supports English, French, German, Portuguese, and Spanish. Your user interface language (see above) is the default proofreading language.
bg: Коректура се предлага на английски, френски, немски, португалски и испански. Езикът на потребителския ви интерфейс (вижте по-горе) е езикът за коректура по подразбиране.

en: The recovery token is not valid for this user.
bg: Кодът за възстановяване на достъпа не е валиден за този потребител.

en: The request is not signed correctly.
bg: Заявката не е подписана коректно.

en: The requested Jetpack module is inactive.
bg: Заявеният Jetpack модул не е активен.

en: The requested Jetpack module is not active.
bg: Заявеният Jetpack модул не е активен.

en: The requested Jetpack module was not found.
bg: Търсеният модул на Jetpack не е намерен.

en: The response parameter is invalid or malformed
bg: Параметърът за отговор е невалиден или увреден

en: The response parameter is missing
bg: Параметърът за отговор липсва

en: The secret parameter is invalid or malformed
bg: Секретният параметър е невалиден или увреден

en: The secret parameter is missing
bg: Секретният параметър липсва

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
bg: Настройките за избрано съдържание са <a href="%s">преместени във Външен вид &rarr; Настройки</a>.

en: The specified theme was not found.
bg: Избраната тема не беше открита.

en: The test results and some other useful debug information will be sent to the support team. Please feel free to <a href="#">review/modify</a> this information.
bg: Резултатите от тестовете и друга полезна информация за отстраняване на грешки ще бъде изпратена до отдела по поддръжка. Чувствайте се свободни да <a href="#">прегледате/промените</a> информацията.

en: The theme is already installed
bg: Тази тема е вече инсталирана

en: The video has been imported as Attachment ID %d
bg: Видеото e импортнато с Attachment ID %d

en: The widget only works with Facebook Pages.
bg: Джаджата работи само с Facebook страници.

en: Theme
bg: Тема

en: Theme is empty.
bg: Темата е празна.

en: Theme: %1$s.
bg: Тема: %1$s

en: Themes
bg: Теми

en: There are no posts to display. <a href="%s" target="_blank">Want more traffic?</a>
bg: Няма публикации, които да се покажат. <a href="%s" target="_blank">Искате повече трафик?</a>

en: There seems to be a problem with your site’s ability to communicate with Jetpack!
bg: Изглежда, че има проблем с комуникацията на сайта ви с Jetpack!

en: There was a problem communicating with the Proofreading service. Try again in one minute.
bg: Възникна проблем с връзката към услугата за коректура. Опитайте отново след минута.

en: There was a problem connecting to %s to create an authorized connection. Please try again in a moment.
bg: Свързването с %s беше неуспешно. Моля опитайте след малко.

en: There was a problem connecting to %s. Please disconnect and try again.
bg: Свързването с %s беше неуспешно. Моля разкачете и опитайте отново.

en: There was a problem connecting with Publicize. Please try again in a moment.
bg: Свързването на Разгласявене не проработи. Моля, пробвайте пак след малко.

en: There was a problem getting the data to display this address on a map.  Please refresh your browser and try again.
bg: Възникна проблем при показването на този адрес на картата. Моля презаредете страницата и опитайте пак.

en: There was an error communicating with the proofreading service.
bg: Възникна грешка във връзката с услугата за коректура.

en: There was an error contacting Jetpack servers.
bg: Проблем с връзката със сървърите на Jetpack.

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
bg: Възникна грешка при създаването на потребител. Моля свържете се с администратора на сайта си.

en: There was an error deactivating your plugin
bg: Стана грешка при деактивацията

en: There was an error installing WooCommerce Services.
bg: Възникна грешка при инсталиране на WooCommerce услугата.

en: There was an error installing your plugin
bg: Възникна грешка при инсталиране на разширението

en: There was an error installing your theme
bg: Грешка при инсталирането на темата ви

en: There was an error updating your plugin
bg: Стана грешка при обновяването на разширението

en: There was an error updating your theme
bg: Стана грешка при обновяването на темата

en: There was an error when subscribing. Please try again.
bg: Възникна грешка при абонирането. Опитайте отново.

en: There was an error while activating the module.
bg: Възникна проблем при включване на модула.

en: There was an error while deactivating the module.
bg: Възникна грешка при деактивиране на модула.

en: There was an error while getting the update data for this site.
bg: Възникна проблем при получаване на информацията за този сайт.

en: There was an issue connecting your Jetpack. Please click "Connect to WordPress.com" again.
bg: Възникна проблем при връзката с Jetpack. Моля опитайте отново да се свържете с WordPress.com.

en: These settings affect all sites on the network.
bg: Тези настройки влияят на всички  сайтове в мрежата.

en: These settings change emails sent from your blog to followers.
bg: Тези настройки се използват в писмата, изпращани до вашите абонати.

en: This Content-Type is not supported.
bg: Този тип съдържание не се поддържа.

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
bg: (задължително)

en: This connection is working correctly.
bg: Тази връзка работи добре.

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
bg[0]: В галерията има <a %1$s>%2$s снимка</a>.
bg[1]: В галерията има <a %1$s>%2$s снимки</a>.

en: This helps you make informed decisions about your content and drive more traffic to your site with our related posts, social, and enhanced distribution features.
bg: Това ви помага да взимате информирани решения за вашето съдържание и да докарате повече трафик към сайта си с нашите свързани публикации, социални и подобрени функции за разпространение.

en: This is an XML News Sitemap generated by <a href="%1$s" target="_blank">Jetpack</a>, meant to be consumed by search engines like <a href="%2$s" target="_blank">Google</a> or <a href="%3$s" target="_blank">Bing</a>.
bg: Това е XML карта на сайта, създадена с <a href="%1$s" target="_blank">Jetpack</a>, предназначена за търсачки като <a href="%2$s" target="_blank">Google</a> и <a href="%3$s" target="_blank">Bing</a>.

en: This plugin will work without it, but multibyte support is used <a href="%s" target="_blank">if available</a>. You may see minor problems with Tweets and other sharing services.
bg: Това разширение ще работи без него, но поддръжката на multibyte се използва <a href="%s">ако е налично</a>. Може да се натъкнете на малки проблеми с Тиутове и други услуги за споделяне.

en: This post has been shared!
bg: Тази публикация беше споделена!

en: This post is password protected.
bg: Тази публикация е защитена с парола.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
bg: Тази публикация е защитена с парола. Моля, въведете паролата, за да видите коментари.

en: This profile is not currently linked to a WordPress.com Profile.
bg: В момента този профил не е свързан с WordPress.com профил.

en: This request method does not support body parameters.
bg: Този заявен метод не поддържа параметри в тялото.

en: This request method is not supported.
bg: Този заявен метод не се поддържа.

en: This slideshow could not be started. Try refreshing the page or viewing it in another browser.
bg: Презентацията не може да стартира. Опитайте да презаредите страницата или да я отворите в друг браузър.

en: This slideshow requires JavaScript.
bg: За презентацията е нужен JavaScript.

en: This theme does not exist
bg: Тази тема не съществува

en: This user is linked and ready to fly with Jetpack.
bg: Потребителят е свързан и готов да отлети с Jetpack.

en: This user is not authorized to %s on this blog.
bg: Този потребител няма права за %s в този блог.

en: This user is not authorized to manage plugins network wide.
bg: Този потребител няма права да настройва разширенията в мрежата.

en: This video is intended for mature audiences.
bg: Видеото е предназначено за възрастни.

en: This video requires <a rel="nofollow" href="%s" target="_blank">Adobe Flash</a> for playback.
bg: Видеото изисква <a rel="nofollow" href="%s" target="_blank">Adobe Flash</a> за да тръгне.

en: Thumbnail
bg: Умалена картинка

en: Thumbnail Grid
bg: Умалени изображения в табличен вид

en: Tiled Columns
bg: Мозайка в колони

en: Tiled Galleries
bg: Мозайка

en: Tiled Mosaic
bg: Мозайка

en: Tiles
bg: Мозайка

en: Time
bg: Време

en: Time:
bg: Час и дата:

en: Timeline Theme:
bg: Цветова гама на времевата линия:

en: Title
bg: Заглавие

en: Title:
bg: Заглавие:

en: To automatically back up your entire site, please {{a}}install and activate{{/a}} VaultPress.
bg: За да архивирате автоматично сайта си, моля {{a}}инсталирайте и активирайте{{/a}} VaultPress.

en: To infinity and beyond
bg: До безкрая и отвъд

en: To use Post By Email, you need to link your %s account to your WordPress.com account.
bg: За да ползвате Публикуване по имейл е нужно да свържете вашия %s профил с вашия WordPress.com профил.

en: To use Publicize, you'll need to link your %s account to your WordPress.com account using the link below.
bg: За да ползвате Разгласяване, ще се наложи да свържете вашия профил %s с вашия профил в WordPress.com чрез връзката по-долу.

[ctx: Toolbar button to get help with custom CSS]
en: Help
bg: Помощ

[ctx: Toolbar button to see full CSS revision history]
en: See full history
bg: Преглед на пълната история

en: Top Posts
bg: Топ публикации

en: Top Posts &amp; Pages
bg: Топ публикации и страници

en: Top Posts &amp; Pages by views are calculated from 24-48 hours of stats. They take a while to change.
bg: Най-преглежданите публикации и страници се определят за последните 24 до 48 часа. Минава малко време докато се променят.

en: Top Searches
bg: Топ търсения

en: Track website statistics with Google Analytics for a deeper understanding of your website visitors and customers.
bg: Проследяване на статистиката на сайта с Google Анализ за по-пълно разбиране на посетителите и клиентите на вашия сайт

en: Track your growth
bg: Следете растежа си

en: Translate
bg: Превод

en: Transparent
bg: Прозрачна

en: Transparent Background
bg: Прозрачен фон

en: Trash
bg: Кошче

en: Trouble with Jetpack?
bg: Проблеми с Jetpack?

en: Try Again
bg: Опитайте отново

en: Try again
bg: Повторен опит

en: Turned on per post
bg: Включени за отделни публикации

en: Tweets by @%s
bg: Туитове на @%s

en: Twitter Site Tag
bg: Twitter етикет за сайт

en: Twitter Timeline
bg: Времева линия на Twitter

en: Twitter Username:
bg: Потребителско име в Twitter:

en: Type
bg: Тип

en: Type of Widget
bg: Тип джаджа

en: Types
bg: Видове

en: Types of pages to display:
bg: Типове страници за показване:

en: UP
bg: Нагоре

en: URL
bg: Адрес

en: Unable to create your Post By Email address. Please try again later.
bg: Добавянето на вашия имейл адрес за Публикуване по имейл беше неуспешно. Опитайте пак.

en: Unable to delete the Post by Email address. Please try again later.
bg: Неуспешно изтриване на адреса за публикуване по имейл. Моля, опитайте по-късно.

en: Unable to disable your Post By Email address. Please try again later.
bg: Изключването на вашия имейл адрес за Публикуване по имейл беше неуспешно. Опитайте пак.

en: Unable to list plugins.
bg: Приставки не могат да бъдат показани.

en: Unable to regenerate your Post By Email address. Please try again later.
bg: Обновяването на вашия имейл адрес за Публикуване по имейл беше неуспешно. Опитайте пак.

en: Uncategorized
bg: Без категория

en: Unexpected response
bg: Неочакван отговор

en: Unknown post type requested.
bg: Заявен е неизвестен тип съдържание.

en: Unsure what to do? <a href="%1$s">Read more about Jetpack Safe Mode</a>
bg: Не сте сигурни какво да правите? <a href="%1$s">Прочетете повече относно  Jetpack Сигурен режим</a>

en: Untitled Post
bg: Неозаглавена публикация

en: Upcoming Events
bg: Предстоящи събития

en: Update Menu Item Label
bg: Обновяване на етикет на артикул

en: Update Menu Section
bg: Обновяване на секция в меню

en: Update Project Tag
bg: Обновяване на етикет на проект

en: Update Project Type
bg: Обновяване на типа проект

[ctx: Updating an option from "this" to "that".]
en: Updated option: %s to "%s"
bg: Обновена настройка: от %s на "%s"

en: Upload Videos Now
bg: Качване на видеофайлове

en: Uploaded by %s
bg: Качено от %s

en: Uploading...
bg: Качване...

en: Use Google Analytics with Infinite Scroll
bg: Ползване на Google Analytics с Безкрайно скролиране

en: Use Markdown for comments.
bg: Употреба на Markdown за коментари.

en: Use Markdown for posts and pages.
bg: Употреба на Markdown за публикации и страници.

en: Use a large and visually striking layout
bg: Показване на голям и забележим изглед

en: Use a large and visually striking layout.
bg: Използване на голямо и визуално впечатляващо оформление.

en: Use a valid email address.
bg: Използвайте валиден имейл адрес.

en: Use automatically detected language to proofread posts and pages
bg: Автоматично определяне на езика за коректура на публикации и страници

en: Use legacy Flash Player (not recommended)
bg: Използване на стария Flash Player (не се препоръчва)

en: Use of our CDN is unlimited and scales with your site for free. You can also use it for your theme images to further speed up your site.
bg: Използването на нашия CDN е неограничено и безплатно за вашия сайт. Той помага да ускорите сайта си когато го използвате за зареждане на изображенията в темата.

en: Use only Open Source codecs (may degrade performance)
bg: Само кодеци с отворен код (може да понижи производителността)

en: Use the <kbd>TAB</kbd> key on your keyboard to move between colums and the <kbd>ENTER</kbd> or <kbd>RETURN</kbd> key to save each row and move on to the next.
bg: Можете да използвате клавишът <kbd>TAB</kbd> за навигиране между колоните и <kbd>ENTER</kbd> или <kbd>RETURN</kbd> за записване на реда и продължаване към следващия.

en: Use the Facebook Page Plugin to connect visitors to your Facebook Page
bg: Разширението на Facebook за страници позволява да насочите посетителите си към вашата страница във Facebook.

en: Use these settings to display different types of content on your site.
bg: Използвайте тези настройки, за да показвате различен тип съдържание на сайта си.

[ctx: Used as the default option in a dropdown list]
en: -- Select --
bg: -- Избор --

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Hide
bg: Скриване

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Show
bg: Показване

en: User %s could not be disconnected. Are you sure they're connected currently?
bg: Потребител с име %s не може да се развърже. Сигурни ли сте, че в момента е свързан?

en: User has been successfully disconnected.
bg: Потребителят беше развързан успешно.

en: Using the checkboxes next to each module, you can select multiple modules to toggle via the Bulk Actions menu at the top of the list.
bg: Използвайки полето с отметка до името на всеки модул можете да изберете няколко, които накуп да превключите чрез менюто "Масови Действия" в началото на списъка.

en: Using the tools on the right, you can search for specific modules, filter by module categories or which are active, or change the sorting order.
bg: Използвайки инструментите от дясно можете да търсите конкретни модули, да филтрирате по категория на модулите или по това кои са включени, или да промените реда на подреждане.

en: Value
bg: Стойност

en: Verified Services
bg: Потвърдени услуги

en: Video ID
bg: ID на видеото

en: Video Width
bg: Широчина на видеото

en: Video on %s
bg: Видео на %s

en: Video post by %s.
bg: Видео публикация от %s.

en: Video post.
bg: Видео публикация.

en: VideoPress Shortcode
bg: Кратък код за VideoPress

en: View %1$s&#8217;s profile on %2$s
bg: Преглед на профила на %1$s в %2$s

en: View Advanced Debug Results
bg: Преглед на разширени резултати от отстраняване на грешки

en: View All
bg: Всички

en: View Comic
bg: Преглеждане на комикса

en: View Full Profile &rarr;
bg: Преглед на пълния профил &rarr;

en: View Full Site
bg: Преглеждане на пълния сайт

en: View Menu Item
bg: Преглеждане на артикул от меню

en: View Menu Item Label
bg: Преглед на етикет на артикул от меню

en: View Menu Section
bg: Преглеждане на секция в меню

en: View Mobile Site
bg: Преглеждане на мобилния сайт

en: View Network Admin
bg: Зареждане на Администрация на мрежата

en: View Project
bg: Преглеждане на проект

en: View Project Tag
bg: Преглеждане на етикет на проект

en: View Project Type
bg: Преглеждане на тип проект

en: View Site Stats without JavaScript
bg: Преглед на статистиките за сайта без JavaScript.

en: View Testimonial
bg: Преглеждане на препоръка

en: View all posts by %s
bg: Покажи всички публикации от %s

en: View full size <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>
bg: Преглед в пълен размер <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>

en: View on Instagram
bg: Вижте в Instagram

en: View people's profiles when you mouse over their Gravatars
bg: Показване на потребителските профили при посочване на техния Gravatar с мишката.

en: View stats on WordPress.com right now
bg: Преглед на статистиките на WordPress.com в реално време

en: View your earnings
bg: Преглед на приходите

en: View your security dashboard
bg: Преглед на таблото за сигурност

en: View your spam stats
bg: Преглед на статистика за спама

en: View:
bg: Преглед:

en: Views
bg: Преглед

en: Views over 48 hours. Click for more Site Stats.
bg: Посещения през последните 48 часа. Щракнете за повече статистики.

en: Views today
bg: Преглеждания днес

en: Visibility
bg: Видимост

en: Visit <a href="%s">Site Stats</a> to see your stats.
bg: Посетете <a href="%s">статистики за сайта</a> за да видите вашите статистики.

en: Visit the post for more.
bg: Посетете публикацията за повече информация.

en: Visitors can share your posts with Twitter, Facebook, Reddit, Digg, LinkedIn, Google+, print,
    		and email. You can configure services to appear as icons, text, or both and some services like Twitter
    		have additional options.
bg: Посетителите ви могат да споделят публикациите ви чрез Twitter, Facebook, Reddit, Digg, LinkedIn, Google+, да принтират и изпращат по електронна поща. Можете да настроите услугите да излизат като иконки, текст или и двете, а някои услуги като Twitter имат и други опции.

en: Warning! Multibyte support missing!
bg: Внимание! Не се поддържа multibyte!

en: We also offer free support to all users, and priority assistance to paid customers.
bg: Ние предлагаме и безплатна поддръжка за всички потребители и приоритетна помощ на клиенти, който са си платили.

en: We could not verify that your server is making an authorized request. Please try again, and make sure there is nothing interfering with requests from your server to the Jetpack Server.
bg: Не можахме да потвърдим, че вашият сървър извършва авторизирана заявка. Моля, опитайте отново и направете така че нищо да не пречи на заявките от сървъра ви към Jetpack.

en: We couldn't find your account. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
bg: Не откриваме Вашия профил. Ако вече имате регистриран профил, уверете се, че сте свързани с WordPress.com.

en: We had an issue connecting Jetpack; deactivate then reactivate the Jetpack plugin, then connect again.
bg: Възникна проблем при връка с Jetpack; изключете и включете разширението и опитайте отново.

en: We have apps for <a href="%s" target="_blank">iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) and Android</a>!
bg: Съществуват приложения за <a href="%s" target="_blank">iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) и Android</a>!

en: We keep a daily or real-time backup of your site so that when mistakes or accidents occur, restoring your
    		site to any location takes a matter of minutes. Your site’s files are regularly scanned for unauthorized or
    		suspicious modifications that could compromise your security and data. In many cases, we can fix them
    		automatically (and will notify you). When we can’t, we provide you with expert support.
bg: Пазим ежедневно резервно копие или такова в реално време на сайта ви, така че ако станат грешки или инциденти е въпрос на минути да възстановите сайта си. Файловете редовно се сканират за подозрителни промени, които биха могли да компрометират сигурността или данните ви. В много случаи ги оправяме автоматично (и ще ви уведомим). Когато не успеем ще ви предоставим експертна помощ.

en: We were unable to get your stats just now. Please reload this page to try again.
bg: Не успяхме да заредим статистиките. Моля презаредете страницата за да опитате отново.

en: We were unable to get your stats just now. Please reload this page to try again. If this error persists, please <a href="%1$s" target="_blank">contact support</a>. In your report please include the information below.
bg: Не успяхме да заредим статистиките. Мола презаредене страницата за да опитате отново. Ако продължите да виждате тази грешка се <a href="%1$s" target="_blank">свържете с поддръжка</a>. В съобщението си включете и информацията по-долу.

en: We&rsquo;ve changed this option to a click-to-scroll version for you since you have footer widgets in Appearance &rarr; Widgets, or your theme uses click-to-scroll as the default behavior.
bg: Настройката е променена на версия за превъртане при натискане, тъй като имате джаджи в долната част на сайта или темата ви използва тази версия по подразбиране.

en: Website
bg: Интернет страница

en: Website Verification Services
bg: Услуги по верификация на сайтове

en: Welcome to Custom CSS!
    
    To learn how this works, see http://wp.me/PEmnE-Bt
bg: Добре дошли в Персонализация на CSS!
    
    За да научите как работи всичко, посетете  http://wp.me/PEmnE-Bt

en: Welcome! Ready to publish your first strip?
    
    Your webcomic's new site is ready to go. Get started by <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">setting your comic's title and tagline</a> so your readers know what it's all about.
    
    Looking for more help with setting up your site? Check out the WordPress.com <a href="http://learn.wordpress.com/" target="_blank">beginner's tutorial</a> and the <a href="http://en.support.wordpress.com/comics/" target="_blank">guide to comics on WordPress.com</a>. Dive right in by <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">publishing your first strip!</a>
    
    Lots of laughs,
    The WordPress.com Team
bg: Добре дошли! Готови ли сте да публикувате първият си комикс?
    
    Вашият нов сайт за комикси е готов. Можете да започнете като <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">зададете заглавие и кратко описание на комикса си</a>, за да знаят потребителите ви на каква тематика е.
    
    Ако ви трябва помощ за настройките, огледайте <a href="http://learn.wordpress.com/" target="_blank">урока за начинаещи</a>, както и <a href="http://en.support.wordpress.com/comics/" target="_blank">наръчника за комикси на WordPress.com</a>. Влезте надълбокото като <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">публикувате първия си комикс!</a>
    
    Желаем ви много смях,
    Екипът на WordPress.com

en: Well that was easy. You can now manage all of your sites in one convenient place on WordPress.com
bg: Лесно, нали? Вече можете лесно да управлявате всичките си сайтове от едно място на WordPress.com

en: We’ll also let you know as soon as your site is up and running, so you can keep an eye on total downtime.
bg: Също така ще ви уведомим когато сайтът ви проработи отново, така че да имате информация за общото време, в което не работи.

en: What should the subject line be?
bg: Какво да пише в полето "относно"?

en: What's a Gravatar?
bg: Какво е Gravatar?

en: When
bg: Кога

en: When adding an image gallery, you will have the option to create elegant magazine-style mosaic layouts for your photos,
    		including mosaic (default), square, and circular layouts.
bg: При добавяне на галерия с изображения ще имате възможността да създадете елегантни мозайки като от списание за вашите снимки, включително мозайка, квадрат и кръг.

en: Which email address should we send the submissions to?
bg: На кой имейл адрес бихте искали да получавате известия?

en: White
bg: Бяла

en: Whitelist Management
bg: Управление на списък с позволени адреси

en: Whitelist is empty.
bg: Списъкът с позволени е празен.

en: Whitelist saved.
bg: Списъкът е записан.

en: Whitelisting an IP address prevents it from ever being blocked by Jetpack.
bg: Добавянето в списък с позволени адреси предотвратява блокирането на този адрес от Jetpack.

en: Widget ID
bg: ID на Джаджа

en: Widget ID:
bg: ID на джаджата:

en: Widget Type:
bg: Вид Джаджа:

[ctx: Widget Visibility: {Rule Major [Page]} is {Rule Minor [Search results]}]
en: is
bg: е

en: Widget title:
bg: Заглавие на джаджата:

en: Width
bg: широчина

en: Width in pixels
bg: Ширина в пиксели

en: Width in pixels:
bg: Ширина в пиксели:

en: With 1 comment | With %s comments
bg[0]: С 1 коментар
bg[1]: С %s коментара

en: With Carousel active, any standard WordPress galleries or single images you have embedded in posts or pages will
    		launch a full-screen photo browsing experience with comments and EXIF metadata.
bg: С Carousel активен, всяка стандартна WordPress галерия в публикация или страница ще може да се разглежда по прекрасен начин, на пълен екран и с EXIF мета-информация.

en: WordPress Apps
bg: WordPress Приложения

en: WordPress reports no SSL support
bg: WordPress съобщава за липса на SSL

en: WordPress.com Likes are
bg: WordPress.com Харесвания са

en: WordPress.com Reblog Button
bg: WordPress.com Reblog бутон

en: WordPress.com is currently having problems and is unable to fuel up your Jetpack.  Please try again later.
bg: WordPress.com е възпрепятстван и не може да захрани вашия Jetpack. Опитайте отново по-късно.

en: Write a Comment...
bg: Добавяне на коментар…

en: XML Sitemap
bg: XML карта на сайта

en: Year
bg: Година

en: Yearly Archives: %s
bg: Архив по години: %s

en: Yearly archives
bg: Годишен архив

en: Yep. You can enter multiple email addresses in the Email address field, and separate them with commas. A notification email will then be sent to each email address.
bg: Да. Можете да въведете няколко имейл адреса в полето "Имейл", като ги разделите със запетая. Всеки от тях ще получи известие.

en: Yes
bg: Да

en: You already have an account on this site. Please <a href="%1$s">sign in</a> with your username and password and then connect to WordPress.com.
bg: Вече имате профил на този сайт. Моля <a href="%1$s">влезте</a> с Вашето потребителско име и парола и след това се свържете с WordPress.com.

en: You are all set! Your site can now be managed from <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a>.
bg: Готови сте! Сега вече сайтът ви може да се управлява от <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a>.

en: You are currently running a development version of Jetpack. <a href="%s" target="_blank">Submit your feedback</a>
bg: Използвате версия на Jetpack, която е още в разработка. <a href="%s" target="_blank">Пратете ни обратна връзка</a>

en: You are not allowed to make this change.
bg: Нямате права да направите тази промяна.

en: You are not allowed to manage this item.
bg: Нямате права да управлявате това.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
bg: Нямате право да преместите този запис извън Кошчето.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
bg: Нямате право да преместите този запис в Кошчето.

en: You are not allowed to switch to this theme
bg: Нямате права да превключите към тази тема.

en: You are required to specify a capability to check.
bg: Нужно е да определите права, които да се проверят.

en: You are required to specify a module.
bg: Трябва да посочите модул.

en: You are required to specify a plugin to activate.
bg: Трябва да посочите разширение, което да активирате.

en: You are required to specify a plugin.
bg: Трябва да посочите разширение.

en: You are required to specify a theme to switch to.
bg: Трябва да изберете тема, към която да превключите.

en: You are required to specify a theme to update.
bg: Трябва да изберете тема, която да обновите.

en: You are running Jetpack on a <a href="%s" target="_blank">staging server</a>.
bg: Използвате Jetpack на <a href="%s" target="_blank">тестов сървър</a>.

en: You can activate or deactivate individual Jetpack modules to suit your needs.
bg: Можете да активирате или деактивирате всеки Jetpack модул, в зависимост от това, от което имате нужда.

en: You can add the following variables to your service sharing URL:
bg: Може да добавите следните променливи към адреса на вашата услуга:

en: You can find more information on XML sitemaps at <a href="%1$s" target="_blank">sitemaps.org</a>
bg: Можете да получите повече информация за XML карти на <a href="%1$s" target="_blank">sitemaps.org</a>

en: You can make a connection for just yourself or for all users on your blog. Shared connections are marked with the (Shared) text.
bg: Можете да направите връзка само за вас или за всички потребители на блога. Споделени връзки са маркирани със текста (Споделена).

en: You can manage your network-wide whitelist via the network admin.
bg: Можете да управлявате списъка за цялата мрежа от "Администрация на мрежата".

en: You cannot disconnect, without having first connected.
bg: Не можете да развържете без преди това да сте свързали.

en: You do not have sufficient <a rel="nofollow" href="%s" target="_blank">freedom levels</a> to view this video. Support free software and upgrade.
bg: Нямате нужните <a rel="nofollow" href="%s" target="_blank">привилегии</a> за да гледате това видео. Подкрепете свободния софтуер и закупете услугата.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
bg: Нямате право на достъп до тази страница.

en: You get detailed visitor stats, state-of-the-art security services, image performance upgrades, traffic generation tools, and more.
bg: Можете да получите подробна статистика за посетителите, състоянието на услугите за сигурност, инструменти за генериране на трафик и други.

en: You have chosen not to connect your blog. Please click 'accept' when prompted if you wish to connect your accounts.
bg: Избрахте да не свързвате вашия блог. Моля, цъкнете "приемам", ако искате да свържете вашите профили.

en: You have shared this post with %s
bg: Вие споделихте тази публикация с %s

en: You have successfully connected your %1$s account with %2$s.
bg: Свързахте успешно вашия %1$s профил с %2$s.

en: You have successfully disconnected Jetpack
bg: Jetpack беше успешно изключен

en: You must <a href="%s">log in</a> to post a comment.
bg: Трябва да <a href="%s">влезете</a> за да коментирате.

en: You must be <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">logged in</a> to post a comment.
bg: Трябва да <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">влезете</a>, за да коментирате.

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
bg: За да използвате този модул, трябва да свържете вашето Jetpack разширение с WordPress.com

en: You must specify a Post ID
bg: Трябва да изберете номер на публикацията

en: You must specify a valid action
bg: Трябва да посочите действие

en: You must specify a valid blog URL!
bg: Трябва да посочите валиден URL на блога!

en: You must specify a whitelisted option_name
bg: Трябва да подадете option_name от предварително одобрения списък

en: You must specify an option_name
bg: Трябва да подадете option_name

en: You must specify an option_value
bg: Трябва да подадете option_value

en: You need to enter your numeric user ID for the <a href="%1$s">Goodreads Widget</a> to work correctly. <a href="%2$s" target="_blank">Full instructions</a>.
bg: Трябва да въведете вашия ID за да работи правилно <a href="%1$s">Goodreads джаджата</a>. <a href="%2$s" target="_blank">Подробни инструкции</a>.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
bg: Трябва да регистрирате връзката си с Jetpack, преди да я използвате.

en: You need to select what to show in this <a href="%s">Gravatar Profile widget</a>.
bg: Трябва да изберете какво да се показва в <a href="%s">джаджата за профил в Gravatar</a>.

en: You need to stay logged in to your WordPress blog while you authorize Jetpack.
bg: Трябва да сте влезли във вашия WordPress блог докато оторизирате Jetpack.

en: You successfully logged out.
bg: Излязохте успешно.

en: You will receive instant notifications in your dashboard or your mobile device when somebody comments
    		on any of your sites. Reply directly wherever you are to keep the conversation going.
bg: Ще получавате известия в таблото и на мобилните си устройства когато някой коментира в сайта ви. Можете да отговаряте веднага където и да сте, за да поддържате разговора.

en: You're fueled up and ready to go, Jetpack is now active.
bg: Готови сте, Jetpack вече е активиран.

en: You're fueled up and ready to go.
bg: Готови сте!

en: Your API key is invalid
bg: Вашият API ключ е невалиден

en: Your Custom Content Types
bg: Вашите потребителски типове съдържание

en: Your Email Address
bg: Вашият имейл адрес

en: Your IP (%1$s) has been flagged for potential security violations.
bg: IP адресът ви (%1$s) е бил маркиран за възможни нарушения на сигурността.

en: Your Jetpack setup looks a-okay!
bg: Вашият Jetpack е настроен правилно!

en: Your Name
bg: Вашето име

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
bg: В момента нямате записи в архива на портфолиото си. Можете да започнете да създавате такива от таблото.

en: Your Site Stats work better with JavaScript enabled.
bg: Статистиката на сайта работи по-добре с включен JavaScript.

en: Your Testimonial Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
bg: В момента архивът с препоръки не съдържа записи. Можете да започнете да създавате такива от таблото.

en: Your answer was incorrect, please try again.
bg: Отговорът ви е грешен, моля опитайте отново.

en: Your blog does not currently have any published posts.
bg: В момента вашият блог няма публикувани материали.

en: Your comment is awaiting moderation.
bg: Коментарът ви очаква одобрение.

en: Your comment is in moderation.
bg: Коментарът чака да бъде модериран.

en: Your comment was approved.
bg: Коментарът ви бе одобрен.

en: Your current IP: %(ip)s
bg: Вашите текущи IP: %(ip)s

en: Your current IP: %s
bg: Текущият ви IP адрес е: %s

en: Your main blog is not connected to WordPress.com. Please connect to get an API key.
bg: Вашият главен блог не е свързан с WordPress.com. Моля свържете го за да получите API ключ.

en: Your new field was saved successfully
bg: Новото поле беше запазено успешно

en: Your site could not connect to WordPress.com via HTTPS. This could be due to any number of reasons, including faulty SSL certificates, misconfigured or missing SSL libraries, or network issues.
bg: Сайтът ви не може да се свърже с WordPress.com през HTTPS. Това може да е по различни причини, като лош SSL сертификат, неправилно конфигурирани или липсващи SSL библиотеки или проблеми с мрежата.

en: Your site did not get a response from our debugging service in the expected timeframe. If you are not experiencing other issues, this could be due to a slow connection between your site and our server.
bg: Сайтът ви не получи отговор от услугата ни за отстраняване на програмни грешки в очаквани срокове. Ако не изпитвате други проблеми вероятно това е поради бавна връзка между сайтът ви и нашия сървър.

en: Your site is verified with %1$s and %2$s.
bg: Вашият сайт е потвърден с %1$s и %2$s.

en: Your site is verified with %s.
bg: Вашият сайт е потвърден с %s.

en: Your site isn’t reaching the Jetpack servers.
bg: Сайтът ви не може да достъпи сървърите на Jetpack.

en: Your site isn’t securely reaching the Jetpack servers.
bg: Сайтът ви не достъпва сървърите на Jetpack по сигурен начин.

en: Your site was successfully backed-up %s ago.
bg: Вашият сайт е успешно архивиран преди %s.

en: Your theme supports <strong>%s</strong>
bg: Темата ви поддържа <strong>%s</strong>

en: Your theme supports Testimonials
bg: Темата ви поддържа препоръки

en: Your upload didn't complete; try again later or cross your fingers and try again right now.
bg: Качването не беше успешно. Опитайте отново по-късно или стиснете палци и опитайте сега.

en: Your url is set as `%1$s`, but your WordPress.com connection lists it as `%2$s`!
bg: Вашият адрес е зададен като `%1$s`, но вашата WordPress.com връзка го показва като `%2$s`!

en: Your website needs to be publicly accessible to use Jetpack: %(error_key)s
bg: Сайтът ви трябва да е публично достъпен за да използва Jetpack: %(error_key)s

en: a post or page is first published
bg: първоначално публикуване на статия или страница

en: a post or page is updated
bg: обновяване на статия или страница

[ctx: a variable command that a user can write, provided in the printed instructions]
en: option
bg: настройка

en: and
bg: и

[ctx: as sharing source]
en: Email
bg: Имейл

en: day
bg: ден

en: days
bg: дни

en: edit
bg: Редактиране

en: edit text
bg: редакция на текст

[ctx: error message in contact form builder]
en: Oops, there was a problem generating your form.  You'll likely need to try again.
bg: Упс, генерирането на форма беше неусешно. Пробвайте отново.

en: go back
bg: обратно

en: hits
bg: посещения

en: https://wordpress.org/
bg: https://bg.wordpress.org/

en: iCalendar Feed URL:
bg: Адрес на емисията на iCalendar

[ctx: in {category/tag name}]
en: In "%s"
bg: В "%s"

en: jumpstart option reset
bg: нулиране на настройките за "Бърз старт"

en: month
bg: месец

[ctx: my list of books to read]
en: To Read
bg: За четене

[ctx: next-saturday]
en: Image navigation
bg: Навигация от изображения

[ctx: noun]
en: Comment
bg: Коментар:

en: or visit our site for the full feature list.
bg: или посетете нашия сайт за пълен списък с функции.

[ctx: past participle: books I have read]
en: Read
bg: Прочетени

en: pixels
bg: пиксела

[ctx: placeholder: dropdown menu to select widget visibility; hide if or show if]
en: %s if:
bg: %s ако:

en: proofread
bg: коректура

[ctx: recipe]
en: Difficulty
bg: Затруднение

[ctx: recipe]
en: Ingredients
bg: Съставки

[ctx: recipe]
en: Print
bg: Отпечатване

en: seconds
bg: секунди

[ctx: share to]
en: Email
bg: Имейл

[ctx: share to]
en: Press This
bg: Натисни ме

[ctx: share to]
en: Print
bg: Отпечатване

en: the past day
bg: предишния ден

en: the past month
bg: изминалия месец

en: the past quarter
bg: последните 3 месеца

en: the past week
bg: последната седмица

en: the past year
bg: изминалата година

[ctx: the value that they want to update the option to]
en: value
bg: стойност

en: this video
bg: това видео

[ctx: verb]
en: Copy
bg: Копиране

[ctx: watch a video title]
en: Watch: %s
bg: Гледайте: %s

en: week
bg: седмица

[ctx: word count: words or characters?]
en: words
bg: думи

[ctx: {#} Blocked malicious login attempts -- number is on a prior line, text is a caption.]
en: Blocked malicious login attempts
bg: Блокирани злонамерени опита за вход

[ctx: {#} Spam comments blocked by Akismet -- number is on a prior line, text is a caption.]
en: Spam comments blocked by Akismet.
bg: Спам коментара блокирани от Akismet.

en: {{a}}Activate Site Stats{{/a}} to see detailed stats, likes, followers, subscribers, and more! {{a1}}Learn More{{/a1}}
bg: {{a}}Активирайте Статистика за Сайта{{/a}} за да видите по-подробна статистика, харесвания, последователи, абонати и още! {{a1}}Вижте повече{{/a1}}

en: {{s}}Your Jetpack has a glitch.{{/s}}  We're sorry for the inconvenience. Please try again later, if the issue continues please contact support with this message: %(error_key)s
bg: {{s}}Jetpack има проблем.{{/s}} Извиняваме се за неудобството. Моля опитайте отново по-късно. Ако проблемът се повтори, свържете се с техническата поддръжка и предайте това съобщение: %(error_key)s

en: {{s}}Your Jetpack has a glitch.{{/s}} Connecting this site with WordPress.com is not possible. This usually means your site is not publicly accessible (localhost).
bg: {{s}}Вашият Jetpack има проблем.{{/s}} Не е възможно връзка с WordPress.com. По принцип това означава, че сайтът ви не е публично достъпен (localhost).
